Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Złamanie kompresyjne odcinka lędzwiowego

Złamanie kompresyjne odcinka lędzwiowego 3 tygodni 1 dzień temu #14159

• Norbert
  • Norbert Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Dziękuję za ostrzeżenie mnie przed tego typu praktykami co nie których osób, a co do wypowiedzi twoich to po to jest forum ja osobiście jestem z tego zadowolony ze bierzesz czynny udział w życiu tego forum pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Złamanie kompresyjne odcinka lędzwiowego 3 tygodni 20 godzin temu #14164

• administrator
  • administrator Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • neurochirurg
  • Otrzymane podziękowania: 166
  • Oklaski: 77
Takie, przepraszam, "byle jakie" złamania nie wymagają żadnych czarodziejskich metod. One się goją i już. Jeśli chodzi o konkretne ćwiczenia - nie czuję się ekspertem, 4 tygodnie to z reguły wystarczający czas do powrotu do pełnej sprawności.
Dr n. med. Grzegorz Miękisiak
specjalista neurochirurg
Oddział Neurochirurgii w Polanicy-Zdroju

Złamanie kompresyjne odcinka lędzwiowego 3 tygodni 7 godzin temu #14167

• Norbert
  • Norbert Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Witam ponownie pana doktora mówi pan ze 4 tygodnie to czas powrotu do pełnej sprawności pacjenta, ale nie mówimy chyba o tym ze pacjent po tym czasie może wrócić do pracy i wykonywać swoje obowiązki jak przed wypadkiem.A po takim urazie " oczywiście przypadek przypadkowy i wiek pacjenta nie równy " Ale mówię tu o pacjentach których uraz nie wymaga operacji tak jak mój i są w podobnym wieku 38 lat, kiedy pacjenci wracają do swoich obowiązków w pracy bez większych szkód dla swojego kręgosłupa. I najważniejsze ile czasu potrzebuje kręgosłup po takim urazie żeby się zregenerował i był jak przed wypadkiem. Dziękuję i pozdrawiam.

Złamanie kompresyjne odcinka lędzwiowego 1 tydzień 2 dni temu #14191

• Norbert
  • Norbert Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Witam ponownie, chcę się podzielić ze wszystkimi spostrzeżeniami wczoraj byłem ponownie na prywatnej wizycie u ortopedy, mówię ponownie ponieważ wczesniej byłem u neurochirurga nie wspominając lekarzy na NFZ. Przede wszystkim dowiedziałem się ze w świętokrzyskim niema placówki ortopedycznej ani ortopedy który zajmuje się stricte leczeniem kręgosłupa.Owszem pan doktor poprowadzi mnie w leczeniu ,bo mój przypadek leczy się zachowawczo czyli gorset i czas
który pozwoli kręgosłupowi na zrośnięcie. Nurtuje mnie jedno czemu ani neurochirurg ani ortopeda zaznaczam wizyty prywatne nawet nie spytali jak powstał mi ten uraz,a przyczyna urazu była banalna więc może warto byłoby się doszukać czemu mój kręg l2 tak się podał łatwo złamaniu żeby wykluczyć inne schorzenia żeby się to nie powtarzało a przy tym leczyć powstały uraz.Na koniec słoneczko w tunelu dziękuję tu administratorowi który dał namiary na pana doktora Bakalarka który przyjmuje w Jędrzejowie, z tego co czytałem o panu doktorze to bardzo dobry chwalony ortopeda który leczy przede wszystkim kręgosłupy, mam ogromną nadzieje ze pan doktor będzie tym lekarzem który zajmie się moim urazem i przyczyną fachowo.Jedyny minus to taki ze pan doktor tylko przyjmuje prywatnie ale najważniejsze żeby pomógł odezwę się juz po wizycie u doktora jeśli się dostanę,powiem krótko w nim nadzieja pozdrawiam wszystkich

Złamanie kompresyjne odcinka lędzwiowego 1 tydzień 1 dzień temu #14194

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 912
  • Oklaski: 30
Na zdrowie, oby pomogło.
Przy okazji - jest to ogólnodostępna informacją w wątku forum.drkregoslup.pl/forum/Zasoby-wiedzy...5%82upa-w-internecie , podobnie jak inne namiary.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Czas generowania strony: 0.090 s.
Zasilane przez Forum Kunena