Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Po zlamaniu L5

Po zlamaniu L5 3 lata 3 miesiąc temu #9518

• robert1987
  • robert1987 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 11
shedy zastanawia mnie co Tobie lekarze mówią skoro nie masz już dysków w L4-S1 to co może być przyczyną bólu ? Leczenie bólu ketonalem czy blokadami to jest tylko doraźna pomoc. Może warto rozważyć ruchome implanty w miejsca po usuniętych dyskach.
2007 - uraz kręgosłupa, 2012 - Microdiscectomia L5-S1, C/Th/L-S rehabilitacja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Po zlamaniu L5 3 lata 3 miesiąc temu #9520

• shedy
  • shedy Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Hej
No, wiec tak . Po operacji ortopeda powiedzial ze do puki nie boli to mam nie wraca . ( takie maja tu podejscie , juz dwa lata temu mialem droge przez meke bo nie chcieli mi nic zrobic i wysylali do polski ).
Teraz zeby wrocic do ortopedy ( a tu specjalisci sa tylko w szpitalach ) to musi przez 3 tyg min lekarz domowy probowac mi pomoc ( chore to bo sam mi powiedzial ze moze mi dac tyle leki przeciwbolowe albo znowu wyslac mnie do kliniki leczenia bolu gdzie znowu zrobia mi blokade ).Wiec tak sie krzatam , o ile wiem to moj krag L4 jest w 60 % ( reszta wykruszyla sie 10 lat temu) ale ponoc na samej tomografi wyszlo ze kosc jest mocna. Troche szukalem na wlasna reke co moze byc powodem bolu to ponoc to nerwobole spowodowane uciskiem na koncowki nerwow przy l4 i l5. I szczerze sam nie wiem co mam zrobic. Musze czekac . I szukam po necie moze ktos mial podobny przeypadek i wie co momoglo bo tu lekarze glownie dzialaja na podstawie wujek google:-)

Po zlamaniu L5 3 lata 3 miesiąc temu #9543

• shedy
  • shedy Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Cheja
Moze podam nowe info co dalej ze mna. Moze komus pomoge w ten sposob.
Po 2 tygodniach brania naproxenu, lekarz domowy stwierdzil ze nie moze mi przepisac wiecej bez przeprowadzenia badania ( wczesniej dostalem leki na telefon). I dzis sie okazalo ze mam problemu z rwa kulszowa i ide do neurologa na za miesiac :-) a teraz mam brac najbardziej ulubiony lek w calej holandii. Magiczna pigulke co leczy od przeziebienia po raka czyli Paracetamol :-) . I czekac
The following user(s) said Thank You: użytkownik421, Perszing37

Po zlamaniu L5 3 lata 3 miesiąc temu #9547

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1002
  • Oklaski: 35
No bo skoro marihuanę i haszysz tam macie legalnie dostępne, to może nie chciał już nic mocniejszego do nich dokładać ;)
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc temu przez użytkownik421.

Po zlamaniu L5 3 lata 2 miesiąc temu #9637

• shedy
  • shedy Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Dzis jestem po wizycie u ortopedy . I musze czekac na list bo najpierw RMI. Kregosluop jest ok ale chca sprawdzic dalej. Plus taki ze udalo mi sie zrobic zdjecie mojego kregu tuz po operacji .Wiec moze teraz ktos bedze mi mogl cos wiecej powiedziec. Bardzo prosze o jakas porade
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.097 s.
Zasilane przez Forum Kunena