Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Implant dysku ruchomego typu prodisc itp w kregoslupie ledzwiowym poziom L4/L5

Implant dysku ruchomego typu prodisc itp w kregoslupie ledzwiowym poziom L4/L5 1 miesiąc 1 tydzień temu #20002

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 59
Pewnie sie juz powtarzam ale jak bylem u dr. Głowackiego i pytalem wtedy o M6l to powiedzial że moze wstawić mi dowolny dysk tylko bedzie się to wiązało z wiekszymi kosztami ze wzgl na to że musi ściągnąć cały zestaw ( wszystkie wymiary i kąty) i dopiero w trakcie operacji dopasuje wlaściwy po czym reszte odeśle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Implant dysku ruchomego typu prodisc itp w kregoslupie ledzwiowym poziom L4/L5 1 miesiąc 1 tydzień temu #20005

• GOKA
  • GOKA Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
nie, ja to słyszę pierwszy raz i musze powiedziec, że napawa mnie to sporą nadzieją! na operacje w PL przy mniejszych kosztach niz 100tys zl- niechby to było nawet 60 ale róznica spora. Czy ten Głowacki przyjmuje w Warszawie?

Implant dysku ruchomego typu prodisc itp w kregoslupie ledzwiowym poziom L4/L5 1 miesiąc 1 tydzień temu #20006

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
tak

Implant dysku ruchomego typu prodisc itp w kregoslupie ledzwiowym poziom L4/L5 3 tygodni 1 dzień temu #20106

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
doctorpabloclavel.com/?fbclid=IwAR2d1UTh...Y54loVm3cQKD4Ks7kbQI
grubo ktoś poleciał ( na temat dr Clavela)

Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena