Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Problem po znieczuleniu zewnątrzoponowym

Problem po znieczuleniu zewnątrzoponowym 2 miesiąc 1 tydzień temu #18511

• AguŚek
  • AguŚek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witajcie kochani,
Może ktoś z Was miał taki problem jak ja i podzieli się jakąś radą, co mogę teraz zrobić, żeby sobie pomóc?
2 lata temu miałam usuwane polipy z macicy. Przed zabiegiem miałam podane znieczulenie w kręgosłup (po znieczuleniu nie czułam nic od pasa w dół). Lekarz Anestezjolog nie mógł się wkłuć poprawnie za pierwszym razem - udało się to dopiero przy drugiej próbie. Po zabiegu było niby wszystko w porządku. Odczuwałam tylko lekki dyskomfort w okolicy wkłucia, ale wszyscy "doradcy" uspokajali mnie, że to normalne i że takie odczucia mogę mieć przez kilka mscy. Dziś mija 2 lata od tego "felernego znieczulenia" a ja odczuwam w tej okolicy takie rozpieranie jakby pompował się balon, coś by się rozpychało, puchło nie wiem jak to dokładnie opisać. Nie jest to bardzo silny ból ale takie uczucie rozlania czy coś w tym stylu.
Poza tym nie wiem czy to może mieć jakiś związek, ale od kilku mscy miewam silne bóle w okolicy krzyża, miednicy i silne parcie na mocz. Brałam lek Dicloduo 150 mg i nie ma poprawy. Nie jest możliwe żadne przeciążenie. Byłam u Urologa, który stwierdził że te dwa bóle nie mają związku. Zrobił mi cystoskopię w której stwierdził przewlekły stan zapalny i zwężenie cewki moczowej. Przepisał leki na 40 dni (Nolicin, Uroflow2, Diclac 150mg i Sirdalud mr) oraz poszerzył cewke moczowa. Może za szybko jeszcze, żebym się czuła idealnie, ale na tą chwilę nie widzę poprawy. Miał ktoś z Was coś podobnego? Co robić? Co polecacie, żeby sobie pomóc? Bardzo mnie to martwi :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Problem po znieczuleniu zewnątrzoponowym 2 miesiąc 1 tydzień temu #18514

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
Robiłaś rentgen kręgosłupa ?
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.049 s.
Zasilane przez Forum Kunena