Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)?

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 6 miesiąc 3 tygodni temu #18112

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1097
Ja jak się dowiedziałem jakie terminy do proktologa to poszedłem prywatnie.. 150 wizyta plus 150 leki.. czyli połowa zasiłku jaki dostaję. W poczekalni o dziwo głównie młode kobiety. W necie pisali że nieprzyjemny, ale na miejscu okazało się że w porównaniu z dowcipami z ortopedii kręgosłupowej pacjentów to nie ma jakiegoś dużego czy irytującego repertuaru, robi swoją poniekąd gównia.ą robotę rzetelnie :side: Nie zaszkodź sobie tylko jakimiś uprzedzeniami. Pamiętaj że są ludzie których w porę nie wysłano na operację z powodu niekompetencji lekarzy z POZ/lokalnych, i teraz zwieracze muszą otwierać palcami, tak że masz dużo mniejszy problem i przede wszystkim rozwiązywalny.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: lukas8504

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 6 miesiąc 3 tygodni temu #18115

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39

użytkownik421 napisał: Ja jak się dowiedziałem jakie terminy do proktologa to poszedłem prywatnie.. 150 wizyta plus 150 leki.. czyli połowa zasiłku jaki dostaję. W poczekalni o dziwo głównie młode kobiety. W necie pisali że nieprzyjemny, ale na miejscu okazało się że w porównaniu z dowcipami z ortopedii kręgosłupowej pacjentów to nie ma jakiegoś dużego czy irytującego repertuaru, robi swoją poniekąd gównia.ą robotę rzetelnie :side: Nie zaszkodź sobie tylko jakimiś uprzedzeniami. Pamiętaj że są ludzie których w porę nie wysłano na operację z powodu niekompetencji lekarzy z POZ/lokalnych, i teraz zwieracze muszą otwierać palcami, tak że masz dużo mniejszy problem i przede wszystkim rozwiązywalny.

Też się wybieram dzisiaj prywatnie do proktologa. Głównie chodzi mi o to, by wykluczył zmiany nowotworowe, bo wszyscy mnie tym straszą o mówią, że muszę iść się zbadać

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 6 miesiąc 3 tygodni temu #18119

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
No przy przygodach z kręgosłupem i przy bólu neuropatycznym ma się wyłączone czucie chyba wszystkiego i się traci naturalną samokontrolę nad innymi zmianami chorobowymi bo są zagłuszane.. Lecząc się kilka lat tylko na kręgosłup i nie mając przy okazji u zwykłego lekarza badań takich normalnych można przeoczyć wiele rzeczy na które by się w innej sytuacji (jakby nie było stałego ostrego bólu) zareagowało - zobaczyłem to na sobie.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 4 miesiąc 3 dni temu #18805

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39
Jak na was działa diclofenak? Wziąłem dzisiaj tabletkę po kilkumiesięcznej przerwie i ulgę poczułem dopiero po 6 godzinach. Ból jest mniejszy też teraz choć minęło juz prawie 12 godzin. Pytam, bo na ulotce pisze, że maksymalny efekt jest po 2-3 godzinach i działanie przeciwbólowe trwa 4-6 godzin

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 4 miesiąc 14 godzin temu #18869

• grego
  • grego Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 0
U mnie NLZP nie działają w ogóle tylko ja mam problem z szyjnym gdzie specjalnie mnie nic nie boli za to objawy mam w piersiowym tzn. między łopatkami potworny ścisk mięśni, aż strzelają i pieką, ból nie z tej ziemi aż mieśnie są gorące. Ma ktoś pomysł jak sobie z tym poradzić? Doraźnie ból zmniejsza tylko tramadol, leki na rozluźnienie nie działają. Dostałem blokadę sterydową, ale też bez efektów. Czy długotrwałe stosowanie NLZP może poprawić sytuacje jesli dajmy na to po 10 dniach nic sie nie zmienia?

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 4 miesiąc 13 godzin temu #18870

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
U mnie przy problemach z lędźwiowym i "spiętymi jak kamienie" mięśniami te zwykłe rozluźniające mięśnie (mydocalm itp) nic nie pomagały, w końcu neurolog mi dał Baclofen i to bardzo skutecznie rozluźniło mięśnie, ale jednocześnie zaostrzyło ból nerwów w tych miejscach gdzie miałem ich uciski - mięśnie przestały bronić organizm przed bólem to nerwy dostały popalić, bez rezonansu mogłem z dokładnością do milimetra pokazać palcem gdzie mam uciski. Jako odpoczynek dla przemęczonych spięciem 24/7 mięśni to było bardzo dobre, bólowo złe, tak że wybór mniejszego zła. Kilka tygodni na tym byłem potem już nie chciałem. To jest mocny lek ze skutkami ubocznymi, powoduje m.in. depresję oddechową tak że trzeba z nim naprawdę uważać. Na ból szyi niestety u mnie nic sensownie nie pomagało, jeszcze najlepiej działały maści przeciwbólowe typu Traumon czy Diklofenak, ale to tak żeby nie zwariować z bólu a nie żeby móc ruszać szyją.

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.074 s.
Zasilane przez Forum Kunena