Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)?

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 1 miesiąc 2 tygodni temu #18112

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
Ja jak się dowiedziałem jakie terminy do proktologa to poszedłem prywatnie.. 150 wizyta plus 150 leki.. czyli połowa zasiłku jaki dostaję. W poczekalni o dziwo głównie młode kobiety. W necie pisali że nieprzyjemny, ale na miejscu okazało się że w porównaniu z dowcipami z ortopedii kręgosłupowej pacjentów to nie ma jakiegoś dużego czy irytującego repertuaru, robi swoją poniekąd gównia.ą robotę rzetelnie :side: Nie zaszkodź sobie tylko jakimiś uprzedzeniami. Pamiętaj że są ludzie których w porę nie wysłano na operację z powodu niekompetencji lekarzy z POZ/lokalnych, i teraz zwieracze muszą otwierać palcami, tak że masz dużo mniejszy problem i przede wszystkim rozwiązywalny.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 2 tygodni temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: lukas8504

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 1 miesiąc 1 tydzień temu #18115

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 2
użytkownik421 napisał:
Ja jak się dowiedziałem jakie terminy do proktologa to poszedłem prywatnie.. 150 wizyta plus 150 leki.. czyli połowa zasiłku jaki dostaję. W poczekalni o dziwo głównie młode kobiety. W necie pisali że nieprzyjemny, ale na miejscu okazało się że w porównaniu z dowcipami z ortopedii kręgosłupowej pacjentów to nie ma jakiegoś dużego czy irytującego repertuaru, robi swoją poniekąd gównia.ą robotę rzetelnie :side: Nie zaszkodź sobie tylko jakimiś uprzedzeniami. Pamiętaj że są ludzie których w porę nie wysłano na operację z powodu niekompetencji lekarzy z POZ/lokalnych, i teraz zwieracze muszą otwierać palcami, tak że masz dużo mniejszy problem i przede wszystkim rozwiązywalny.

Też się wybieram dzisiaj prywatnie do proktologa. Głównie chodzi mi o to, by wykluczył zmiany nowotworowe, bo wszyscy mnie tym straszą o mówią, że muszę iść się zbadać

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 1 miesiąc 1 tydzień temu #18119

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
No przy przygodach z kręgosłupem i przy bólu neuropatycznym ma się wyłączone czucie chyba wszystkiego i się traci naturalną samokontrolę nad innymi zmianami chorobowymi bo są zagłuszane.. Lecząc się kilka lat tylko na kręgosłup i nie mając przy okazji u zwykłego lekarza badań takich normalnych można przeoczyć wiele rzeczy na które by się w innej sytuacji (jakby nie było stałego ostrego bólu) zareagowało - zobaczyłem to na sobie.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Czas generowania strony: 0.098 s.
Zasilane przez Forum Kunena