Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)?

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 10 miesiąc 1 tydzień temu #17143

• Madzonga1
  • Madzonga1 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 8
Powoli wychodzę z 4 ataku rwy kulszowej-wszystko zaczęło się w 2017. W tym 2 ostatnie w przeciągu 1,5 miesiąca. Dzisiaj miałem pierwsza noc przespana 3*2,5h. od niedzieli-powoli wychodzę na prostą. Przez 6tygodni jeden tydzień miałem z normalnym snem. Tak jak ty uważam że w takich atakach najbardziej psychika siada. Miałem przypisany naklofen iniekcje przy czym działał na ból polowicznie bolało do wytrzymania ale nie na tyle żeby zasnac a co gorsza tyko jakieś 4 godziny więc o północy ból powracal że zdwojoną siła ( jak to jeden kolega z forum ładnie napisał gryzlem dywany że łzami w oczach) po 3 dniach stosowania nadeszly dolegliwości żołądkowe Nie żeby bolal zaloadek czy co tylko zgaga i kwas pomimo stosowania oslonowki po prostu czulem że ma wpływ na mój układ trawienny i porównujac z plusami jakie dawał przestałem brać. Marzyłem wtedy o jakimś opioidzie czytając posty użytkowników niestety nie miałem. w środę mam kolejną wizytę u neurologa poproszę o zestaw ratunkowy w razie w.
Ale wracając do psychiki mi przez te wszystkie noce najbardziej pomoglo to forum- po pierwsze nie były to samotne noce mimo, że nic nie pisałem. Ponadto czytając przeżycia innych odchodzily myśli że mam najgorzej na świecie i dlaczego k... ja. Tak jak ty mam małe dzieci 4, 6 13 lat i też mnie boli ze nie mogę być 100% tata - w gale nie mogę charatnac z synem biegać nie mogę... Zmieniam to na spacery i basen też jest fajnie - roweru się trochę boję.
Moja żona ma dwubuegunowosc i wem co to znaczy. Pod koniec tygodnia ja musiałem ją wspierać, że wszystko będzie dobrze. I tobie Lukas też mówię że wszystko będzie dobrze po burzy ile by ni trwala musi wyjść słońce.

Zbieram się z zamiarem opisania swojej historii ale to po MRI jak już będę wiedział na czym stoje

podziękowania najbardziej aktywnym użytkownikom za to jak zajebista robote robią . Administratorowi podziękuję osobiście na wizycie jak będę miał New mri. tak się składa że jestem z Opo

- Zacząłem szukać o Nlpz po tym jak użytkownik 421 napisał o Nimesilu który miałem przepisane i brać przez dwa tygodnie... nie wiem jak by się to skończyło. Poza tym opioidy działają lepiej i mniej szkodzą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 10 miesiąc 1 tydzień temu #17149

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39
Madzonga 1 - a już chciałem cię oskarżyć o trolling, bo pierwszy post i od razu o szkodliwości leków przeciwbólowych:) Ja źle się czuję z tym, że biorę diclofenak i przez długi czas brałem raz na trzy dni. Teraz przed operacją biorę codziennie, bo chcę trochę odpocząć od bólu. Idziesz na rezonans prywatnie czy czekasz na łaskę NFZ-u?

Ostatnia edycja: przez lukas8504.

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 10 miesiąc 1 tydzień temu #17159

• Madzonga1
  • Madzonga1 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
Uff Odsypiam ostatni tydzień dzisiaj żona mówiła że chrapalem jak stary dziad. Na MRI idę z Lux med-u. W tamtym roku czekałem jakieś 2 tygodnie więc mam nadzieję że nic się nie zmieniło. Wczoraj się nachodzilem że aż myślałem że przegialem ale jest lepiej. W kontaktach...

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 10 miesiąc 1 tydzień temu #17160

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1099

lukas8504 napisał: Madzonga 1 - a już chciałem cię oskarżyć o trolling, bo pierwszy post i od razu o szkodliwości leków przeciwbólowych:)

:side: Drugi post wyprzedził ban o sekundy.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 10 miesiąc 1 tydzień temu #17161

• Madzonga1
  • Madzonga1 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
użytkownik421 sam zasiales we mnie niepewność co do Nlpz pisząc o Nimesilu który miałem przypisany od rodzinnego. A tak w ogóle to dzięki za pomoc w tych ciężkich chwilach. Też mam troszkę do napisania o sobie ale to dopiero jak będę wiedział wszystko co zemna. Martwią mnie troszkę nocne poty ale to może być też po Mydocalm-ie i tego się trzymam.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Jak długo można/trzeba brać leki (diclofenac)? 10 miesiąc 1 tydzień temu #17163

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1099
A z nerkami masz wszystko w porządku? Ja miałem podczas moich kilkuletnich przygód z kręgosłupem kilkanaście razy epizody oblewania potem w nocy tak że wszystko pływało, jak po rozwiązaniu większości problemów z kręgosłupem ból na części pleców nadal się utrzymywał to zrobiłem badanie nerek - wyszło że mam z nimi nawracające problemy, i tak sobie myślę że te poty to mogło być oczyszczanie się u mnie organizmu z leków przyjmowanych z powodów kręgosłupowych.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.058 s.
Zasilane przez Forum Kunena