Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: kiedy rezonans po blokadzie?

kiedy rezonans po blokadzie? 7 miesiąc 1 tydzień temu #20490

• hanka
  • hanka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 81
Na pewno nie działała w 70 %, gdybym chciała wrócić do normalnego funkcjonowania to podejrzewam, ze ani 20% by nie było. Więc dalej nic nie wiem, a boli coraz bardziej.
U mnie jak się pogorszy, już tak zostaje i objawy mi się nie cofają. Jestem przekonana, ze to coś w kręgosłupie, bo czuję, z którego miejsca mi się ból rozchodzi.
Mam teraz zrobić ENG korzenia S1 i L5, jednak nie wydaje mi się, żebym miała problemy z przewodzeniem. Owszem,noga jest słabsza, ale to się objawia dopiero przy obciążeniu, np jak musiałam wychodzić po schodach na dziesiąte piętro.
Robił ktoś z was ENG czy EMG?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

kiedy rezonans po blokadzie? 7 miesiąc 1 tydzień temu #20493

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1189
Jakość zależna od tego gdzie się robi - mi wyszło uszkodzenie nerwu w zdrowej nodze a w tej w której miałem niedowład wszystko w porządku, natomiast tutaj osoby pisały na forum że dostali dokładny opis wraz ze wskazaniem dysków które mogą powodować rozpoznane problemy.

forum.drkregoslup.pl/forum/Po-operacji/4...nie-emg?limitstart=0
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

kiedy rezonans po blokadzie? 7 miesiąc 1 tydzień temu #20496

• Anton
  • Anton Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 11
  • Otrzymane podziękowania: 65
Ja nie miałem EMG. Ale zauważyłem kiedyś, ze gdy miałem podłączony TENS ( taki profesjonalny) to z strony po której mnie boli "prądy" były mniej odczuwalne. Fizjo stwierdził, że mi się tylko wydaje bo urządzenie jest nastawione na lewą i prawą stronę z jednakową siłą. Tak więc coś u mnie jest nie-teges z tym odczuwaniem. Ale nie wiem czy ma to jakiś związek z badaniem EMG.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

kiedy rezonans po blokadzie? 7 miesiąc 1 tydzień temu #20498

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1189
Ja przy niedowładzie nogi miałem w niej małą reakcję na elektrostymulację, podkręcałem na maksimum i mało się działo, a potem się poprawiała w miarę rehabilitacji, ćwiczeń itd. Według mnie normalne że jak jest zaburzone przewodzenie nerwu to się inaczej odczuwa elektrostymulację, prawidłowo zrobione EMG by to chyba potwierdziło.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.053 s.
Zasilane przez Forum Kunena