Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gdzie i jak ubiegać się o neurostymulator bólu ?

Gdzie i jak ubiegać się o neurostymulator bólu ? 3 miesiąc 1 tydzień temu #14983

• tedi
  • tedi Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 0
Witam serdecznie !!! Chciałbym się dowiedzieć czy są osoby na forum, które mają wszczepiony takie urządzenie w kręgosłup albo oczekują na taki zabieg .I co najważniejsze jak ubiegać się o takie urządzenie i do jakich "wrót " zapukać żeby sobie pomóc w cierpieniu?! Od paru dni gryzę ściany z bólu -żadne leki które biorę nie uśmierzają bólu -a ten na 9 ,chwilami 10 .Obecnie jestem 2 dzień bez snu, a morfiny to mi raczej nikt nie wypisze !!!! Wychodzi mi że mam bliznę pooperacyjną w kanale kręgosłupa -lekarz czaruje że są jakieś środki chemiczne ,które niby rozpuszczają pooperacyjne zmiany ....a u mnie 3 razy otwierane to same miejsce .... :( :( :( Z góry dziękuję za wszelkie informację od Was ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Gdzie i jak ubiegać się o neurostymulator bólu ? 3 miesiąc 1 tydzień temu #14985

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 974
  • Oklaski: 31
Tutaj był wątek forum.drkregoslup.pl/forum/Leczenie-chir...ego-scs?limitstart=0

Mnie po 3 operacjach też nielekko bolało w lędźwiowym, teraz po 9 jest o niebo lepiej :) Myślę że nie ilość operacji się liczy tylko właściwe rozpoznanie wszelkich istniejących źródeł bólu w kręgosłupie i prawidłowe ich zoperowanie.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 1 tydzień temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: tedi
Czas generowania strony: 0.071 s.
Zasilane przez Forum Kunena