Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: [ Video ] Spinal cord stimulator (neurostymulator)

[ Video ] Spinal cord stimulator (neurostymulator) 1 rok 2 miesiąc temu #10818

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 880
  • Oklaski: 29
WSTĘP

Materiał video jest video w języku angielskim na temat stymulatorów rdzenia kręgowego.

Nie oglądałem całego tego materiału - jeśli któraś z zainteresowanych osób oglądnie to proszę o opinię czy jest sensowny i powinien zostać czy jest marny.

Na forum jest kilka o takim poziomie wiedzy na temat SCS, że z pewnością mogą te filmy jakoś rzetelnie skomentować, tak aby inni wiedzieli czy jest sens je oglądać/wierzyć im.

Mieliśmy mieć polski artykuł o SCS spod pióra @Aigi25, ale sprawy potoczyły się inaczej, całkiem realne życie poza forum przeważnie istnieje i często koliduje z życiem forumowym, więc artykułu nie ma - póki co osoby zainteresowane muszą zadowolić się nie sprawdzanym pod kątem wartości merytorycznej i rzetelności video w języku angielskim.

Pozdrawiam serdecznie

Spinal Cord Stimulation Implant Techniques by Ryder Gwinn, M.D.
Seattle Science Foundation

Spinal Cord Stimulation Technology Treatment for Covered Diagnoses by Ramana Naidu, M.D.

Spinal Cord Stimulation Trial Overview by Glen David, M.D.

Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 rok 1 miesiąc temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: aiga25

[ Video ] Spinal cord stimulator (neurostymulator) 2 miesiąc 2 tygodni temu #13028

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
Stanford's Michael Leong, MD, on "Technology for Back Pain: Spinal Cord Stimulation"
Stanford Pain Medicine

Opublikowano 18 paź 2016

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa przy przenoszeniu magazynu w firmie, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

[ Video ] Spinal cord stimulator (neurostymulator) 2 miesiąc 1 tydzień temu #13073

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
Tym razem coś mniej profesjonalnego, ale za to w języku polskim

Po prostu zdrowie, odc. 4
Emisja: Program TVP 1

cyt. "Dzisiaj w odcinku wszystko o bólu. Co to jest ból? Czy naprawdę musimy cierpieć gdy nie pomaga nam standardowe leczenie? Jak nowoczesna medycyna może pomóc ludziom udręczonych bólem? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w programie."

Link: vod.tvp.pl/27115972/odc-4

Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 1 tydzień temu przez użytkownik421.
Czas generowania strony: 0.083 s.
Zasilane przez Forum Kunena