Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Medische Cannabis

Medische Cannabis 5 lata 1 miesiąc temu #6952

• Bogdan Jot
  • Bogdan Jot Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 6
Jeżeli ktoś z Was zastanawiał się kiedyś, o co chodzi z tą medyczną marihuaną, to informuję o niedawno wydanej książce, która w tej chwili jest jedynym w Polsce źródłem poważnej, opartej na badaniach naukowych wiedzy na ten temat. Więcej o książce "Marihuana leczy" w załączonym pliku ze spisem treści i fragmentem (cały rozdział poświęcony wpływowi marihuany na układ kostno-stawowy).

Plik załącznika:

Nazwa pliku: MMJ1.pdf
Wielkość pliku:438 KB
Załączniki:
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, tomek, wrongbit

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Bogdan Jot.

Medische Cannabis 5 lata 1 miesiąc temu #7032

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1072
A czy jest w tej książce opisane, jaki wpływ mają te substancje na sprawność psychofizyczną człowieka ? Np. czy da się nimi uśmierzyć ból, jednocześnie będąc w stanie normalnie funkcjonować ..? (obsługa maszyn, kierowanie pojazdami, itd.). Jak to jest w krajach, gdzie medyczne użycie jest legalne ? Można pracować po takim specyfiku ?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: tomek

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Medische Cannabis 5 lata 1 miesiąc temu #7036

• wrongbit
  • wrongbit Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 21
  • Otrzymane podziękowania: 65

Można pracować po takim specyfiku ?

Teoretycznie to można tylko w praktyce to jest tak że wrzucisz na pełen luz, będziesz rozmyślał o sensie życia, rzeczy materialne tego świata będą ciebie mało interesować. Ale praca jest możliwa tylko się nie chce.

Ja pojazdami nigdy nie kierowałem ale bardziej przez to że boje się konsekwencji prawnych bo się odpowiada tak samo jak po jeździe po alko. A jeździć można bo ludzie prowadzą samochody nawet kierowcy zawodowi ;) i stłuczek ani wypadków nie robią.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421, tomek

Medische Cannabis 5 lata 1 miesiąc temu #7037

• tomek
  • tomek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 17
  • Otrzymane podziękowania: 63
Hmm,czy mozna bezkarnie kierowac samochodem po marihuanie-NIE,nawet u nas nie wolno,dlatego sa coffe shopy aby tam mozna bylo w spokoju dokonac zakupu-o ile nikt sobie nie choduje w domku na wlasny uzytek :P :cheer: -oraz spalic jointa,podyskutowac,posluchac reggea :cheer: :cheer: itp.to oficjalnie ;)

A naprawde jest tak-jezdza autami,rowerami i JARAJA na potege :whistle: :whistle:

Ja bez problemu zajmuje sie 4 letnia corka,zona pracuje na dwie zmiany,prowadzam Ja do szkoly,robie w domu itd,tzw MARYSIA ;) ;) ;)

Jesli chodzi o prace po zazyciu-od dluzszego czasu w umowach z np agencja pracy masz napisane w umowie-zazywanie narkotykow jest w pracy SUROWO zabronione.Czy ludzie to respektuja-nie wiem poniewaz nie pracuje.

Osobiscie jestem przeciwnikiem jazdy autem po marihuanie-poniewaz sam kiedys jezdzilem,i z perspektywy czasu wiem ze bylo to wielce nie odpowiedzialne z mej strony :blush: :blush:
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Ostatnia edycja: przez tomek.

Medische Cannabis 5 lata 1 miesiąc temu #7039

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1072
Czyli w zasadzie wychodzi na to, że osoby które dostają to w celach medycznych w krajach gdzie jest to dozwolone nie bardzo mogą (prawnie) i są w stanie pracować.. To jednak jest dość duży minus.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C
Za tą wiadomość podziękował: tomek

Medische Cannabis 5 lata 1 miesiąc temu #7040

• tomek
  • tomek Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 17
  • Otrzymane podziękowania: 63
Moim zdaniem jest troszke inaczej niz napisales uzytkowniku421 ;)

Nie mozna sobie pojsc do GP i powiedziec mu-daj mi medische cannabis bo chce :P ,-nie tak nie jest.Musisz byc CHORY NAPRAWDE-co z reguly u nas nie w PL :( znaczy ze jestes CHORY-wiec masz np rente,rente inwalidzka itp,

Przeszedles jakas tam sciezke z tabletkami,roznymi metodami leczenia ktore robia wiecej szkod jak pozytku i wtedy mozesz sie starac o probe leczenia cannabis-co takze nie jest latwe aby ja otrzymac od dr.
Wiec jesli jestes chory i nie mozesz pracowac to nie pracujesz,a u nas jest tak ze majac nawet rente mozna pracowac-ale to inny temat.

Piszac wczesniej o zakazie uzywania marihuany mialem na mysli ludzi zdrowych,wykonujacych normalna robote :cheer: Oni jada do coffa,kupuja 5gr i chillout ;) ;) ;) ;)
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Czas generowania strony: 0.193 s.
Zasilane przez Forum Kunena