Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Medische Cannabis

Medische Cannabis 1 rok 6 miesiąc temu #14341

• Ltomek
  • Ltomek Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 3
  • Oklaski: 1
White disel i skun to dobry wybór jeśli chodzi o efekty przeciwbólowe bo to głównie indica, indica w przeciwieństwie do sativy ma dużo więcej CBD(substancja wbijająca w fotel) i mało THC(wesoła substancja). Zamiast palenia zdecydowanie bardziej polecam spożywanie np. w postaci ciasteczek, efekty są dużo lepsze i dużo dużo dłuższe a i konsumpcja dużo przyjemniejsza:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Medische Cannabis 1 tydzień 4 dni temu #17071

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1033
  • Oklaski: 37
12. lutego 2019 - "Medyczna marihuana jest już w aptekach. Ale jest droga i trudno ją dostać "

Link: gazetawroclawska.pl/medyczna-marihuana-j...a-dostac/ar/13882380

aptekarski.com/51107-konopie-medyczne-juz-w-aptekach

Piszą w artykułach że lekarze boją się jej przepisywać.
Czy ktoś na Forum z chronicznym bólem kręgosłupa miał już jakąś styczność z tymi lekami i wie ile kosztują, czy są przepisywane przeciwbólowo i czy działają?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 4 dni temu przez użytkownik421.

Medische Cannabis 1 tydzień 4 dni temu #17072

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
Czy zwykła marihuana ma efekt przeciwbólowy przy chorobach kręgosłupa , bo posiadam trochę, ale od miesięcy nie paliłem, bo mam wrażenie, że tylko spotęgowałaby ból?

Medische Cannabis 1 tydzień 3 dni temu #17079

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1033
  • Oklaski: 37
Nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale faktycznie w internecie piszą że bywa że marihuana może zwiększyć ból, np. tutaj: www.massroots.com/learn/why-does-cannabis-increase-pain/
Na jej rodzajach się w ogóle nie znam mimo że trochę tu osoby z innych krajów pisały, dlatego pytam czy ktoś ma jakąś praktyczną wiedzę o tej z aptek - co to, czy działa przeciwbólowo i rozluźniająco na mięśnie, i jak działa (przez jaki czas) plus jaki ma wpływ na funkcjonowanie.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Czas generowania strony: 0.095 s.
Zasilane przez Forum Kunena