Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Medische Cannabis

Medische Cannabis 2 lata 3 miesiąc temu #14307

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1095
Ale to dopiero wejdzie za ileś tam miesięcy do sprzedaży chyba niestety.. Póki co zostaje doraźnie w gorsze dni tramal i zły nastrój po nim ;) Niemniej w końcu jest światełko w tunelu
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Medische Cannabis 2 lata 3 miesiąc temu #14326

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
  • Oklaski: 36
  • Otrzymane podziękowania: 415
Marycha bez kopa w postaci np oleju jest lecznicza i kupisz ja wszędzie na legalu , nielegalna jest z kopem .
Próbowałam i tej i tej .. różnica jest duża , olejki masz tez w procentach moc to samo w tabletkach

Te słabe w holandi lezą w aptece koło paracetamolu i aspiryny. Te mocniejsze kupisz w necie u naturopaty np a te z kopem w shopie ..
ja mieszkam przy granicy holenderskiej gdzie jest jeden z największych shop ... mam zdjęcie u nich zrobione mojej face i legitymacje mi wydali by to kontrolować .. 5 gr dziennie mogę kupić i z tym w Niemczech sie poruszać ...

Tilidine juz odpuściłam po tylu latach ... jaraniem tylko mój psycho doc sie wkurza .. ortopeda wie ze jaram i jest za tym ...mówi ważne ze pomaga. Nawet nie wiecie ile ludzi jara .. rozmawiam zawsze z anestezysta , muszę mu mowić przed operka .. a ze u mnie operki co chwile wiec z nimi gadam i mówią ze co 10 pacjent jara. To tez dlatego bo mieszkamy przy towarze.
Wkurza mnie tylko ze po tym leniwa jestem i żreć mi sie chce .. dlatego staram sie tylko późnym popołudniem palić.. fajek nie pale wiec nie mieszam z tytoniem ... cavum mam mała fajeczka.
Jeśli ktoś jest przeciwko marysce to niech zobaczy ile opiatów pharma sprzedaje ... nie na darmo Donald Trump poruszył ten temat ... ile ludzi dostaje szybko przepisane opiaty potem z dnia na dzień nie dostaje i idzie Herę kupić ...
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Medische Cannabis 2 lata 3 miesiąc temu #14336

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1095
Może to i do nas w cywilizowanej formie dojdzie w końcu to się mniej chemikaliami będziemy wykańczać poza problemami z kręgosłupami. Leczenie jest marne i trwa wieki to może chociaż to na ból i obronę przed depresją zadziała. Ja jakby mi przypisali to bym stosował w gorsze dni zamiast Tramalu, Ketanolu czy antydepresantów. Btw. właśnie jakiś czas temu odstawiłem Zolpi i antydepresanty i świat się zrobił taki jakiś nijaki. Rację miał kolega który ze 20 lat temu mi mówił że jak się to odstawi to się człowiek długo nie potrafi niczym cieszyć :side: A ja sobie w dodatku to tak biorę i odstawiam bez żadnej kontroli u lekarzy bo się dostać w Polsce do żadnego specjalisty od tego nie da.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Medische Cannabis 2 lata 3 miesiąc temu #14338

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
Powiem ci ja biorę cały czas antydepresanty i nawet nie myśle by zaprzestać .. jak mi biodro sie przekręciło o te 90 stopni to tak mnie napierdzielalo ze u psychiatry wylądowałam i dał mi dodatkowe krople bo myślałam ze zwariuje bo mi wmawiali ze jest wszystko Ok z biodrem i mam nie lenić sie i więcej sportu robic ...
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Medische Cannabis 2 lata 3 miesiąc temu #14339

• Ltomek
  • Ltomek Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 3
Jaka odmiana najbardziej cie relaksuje (pomaga łagodzić objawy bólowe)?

Medische Cannabis 2 lata 3 miesiąc temu #14340

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 26
White Disel i Skunk

Czas generowania strony: 0.055 s.
Zasilane przez Forum Kunena