Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zmiany pogody a ból

Zmiany pogody a ból 3 miesiąc 1 tydzień temu #15509

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1002
  • Oklaski: 35
Nie wiem skąd - pojawiły się mniej więcej miesiąc po urazie odcinka lędźwiowego, w szpitalu. Kilka dni po urazie lędźwiowego jak ledwo chodziłem to złapał mnie pierwszy raz w życiu jakiś skurcz szyi i chodziłem z głową przy ramieniu dwa dni, a w sumie bolało chyba z 5 dni mocno, potem trochę przeszło, potem w szpitalu znów zaczęło boleć. Albo przez skurcze mięśni po uszkodzeniu lędźwiowego coś się w szyi uszkodziło, albo zbieg okoliczności. Ale skurcze po urazie lędźwiowego miałem w różnych miejscach ciała takie ostre, że np. złamałem sobie ząb przez niekontrolowany szczękościsk, więc szyją mi też nielekko targało. Ogólnie wyglądałem jak powypadkowy przez rok do operacji, a wmawiali mi że tak zawsze miałem.. :unsure:
Opisywałem problemy z szyją dokładniej tutaj: forum.drkregoslup.pl/forum/Odcinek-szyjn...b%C3%B3l-szyji-karku
U mnie pozycja w dzień ma dość mały wpływ, mam niestabilność więc w nocy jak minimalnie źle ułożę głowę to mi przy rozluźnionych mięśniach ciśnie po nerwach i potem tak podrażnione bolą przez kilka dni i mi się głowa trzęsie i ręce. A ogólnie cały czas mam umiarkowanie spięte mięśnie szyi w reakcji obronnej, żeby nie dopuszczać do ucisku. Może się to z czasem utrwalić i zostanę z pochyloną głową do ziemi i garbem szyjnym (chyba to chcieli uzyskać lekarze którzy mówili żeby tego nie operować, taki garb starczy i niedowład rąk).
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Zmiany pogody a ból 3 miesiąc 1 tydzień temu #15514

• maska_pl
  • maska_pl Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 13
  • Oklaski: 1
Do tej pory czytałam tylko twoje posty o lędźwiowym, więc myślałam, że problemy z szyjnym zaczęły się jakoś niedawno. W takim razie życzę zdrówka!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.087 s.
Zasilane przez Forum Kunena