Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zmiany pogody a ból

Zmiany pogody a ból 4 lata 6 miesiąc temu #9560

• wrongbit
  • wrongbit Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 21
  • Otrzymane podziękowania: 65
Tak samo mam. Mniej boli prawie w ogóle od ponad miesiąca 0 leków częściej ćwiczę 5-6 razy na dzień dzięki temu kondycja idzie w gore . Ogólnie latem jest mniejszy dołek i leprze samopoczucie. Nie sety dalej tkwię w martwym punkcie, bo non stop lezę oprócz ćwiczeń, wc, jeść, bo jak tylko gdzieś wyjdę (znajomi jakieś sprawy urzędowe) to koniec zaczyna się ból pare dni póki mi wszystko się ustawi z powrotem takie uroki niestabilności. :D
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zmiany pogody a ból 4 lata 6 miesiąc temu #9561

• przemeqq29
  • przemeqq29 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 42
Ja mam podobnie. W upały nie czuję nogi. Za to czuję rękę od kilku dni i sztywność karku. Wiecie czego się obawiam...
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Zmiany pogody a ból 4 lata 6 miesiąc temu #9568

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1097
No ja celowo zaznaczyłem że z lędźwiowym mam lepiej w upały, bo z szyją nie bardzo - chociaż może nieco większa ruchomość jest.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Zmiany pogody a ból 3 lata 6 miesiąc temu #12066

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
No i znów zmiany pogody przyszły (spadła tu temperatura do 12 stopni w dzień) i znów ból większy, ale nie w tym co miałem operowane tylko tam gdzie niestabilność. I nie przy chodzeniu tylko w czasie spania znowu. Ciekawe co to dokładnie boli - stawy między kręgami czy co. Szyja się też odzywa. Brak magicznego samouzdrowienia mnie trochę niepokoi.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Zmiany pogody a ból 1 rok 6 miesiąc temu #15502

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
Jak tam Wam Forumowicze w te upały było/jest? Lepiej czy gorzej?
Ja z pooperacyjnym lędźwiowym nie czuję różnicy przy zmianach pogody, natomiast przy nie zoperowanym szyjnym czuję znaczne - przy upałach mięśnie są rozluźnione, ból w szyi jest mniejszy. Podobnie jak kiedy się leży pod Soluxem. Tak że dla mnie pożytek z upałów jest taki, że szyja mniej boli, ale niestety nie oznacza to u mnie że mogę jakoś bardziej nią ruszać - przy ruchach ból prawie taki sam, jedynie ból bierny (że go tak nazwę) dużo mniejszy i mięśni nie spina na ramionach/w szyi.
Pozdrawiam :)

Zmiany pogody a ból 1 rok 6 miesiąc temu #15507

• maska_pl
  • maska_pl Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 16
Uzytkowniku421 skąd wzięły się twoje problemy z odcinkiem szyjnym? Bo ostatnio mam wrażenie, że im więcej czasu spędzam z komputerem w pozycji półleżącej tym gorzej miewa się moja szyja. Co wydarzyło się u ciebie i od jak dawna masz te dolegliwości?

Czas generowania strony: 0.058 s.
Zasilane przez Forum Kunena