Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: [ Reklama ] Skuter elektryczny trzykołowy okazja

[ Reklama ] Skuter elektryczny trzykołowy okazja 6 lata 1 tydzień temu #6559

• skuteryelektryczne
  • skuteryelektryczne Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 3
Zapraszam do Centrum Mobilności w Iławie ul.1 maja 7d
KOM:600 634 832

Posiadamy duży wybór skuterów elektrycznych używanych -serwisowanych
oferujemy tylko europejskie modele takie jak Trophy 6 oraz sterling
Dzięki skuterowi zaoszczedzisz swoje pieniądze :
-bez rejestracji
-bez ubezpieczenia
-bez kosztów paliwa
skuter korzysta z energi elektrycznej a koszt ładowania to niecała 1 zł , na jednym naładowaniu zrobisz ponad 50 km .Ułatw sobie zycie
dowiedz sie wiecej :600 634 832
www.skuteryelektryczne.blogspot.com
(kazdy model ma inne parametry)
Załączniki:
Za tą wiadomość podziękował: tomek

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

[ Reklama ] Skuter elektryczny trzykołowy okazja 6 lata 1 tydzień temu #6560

• tomek
  • tomek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
  • Oklaski: 17
  • Otrzymane podziękowania: 63
Witam-osobiscie sam posiadam sterlinga XS i chce sie dowiedziec skad takie ceny?!! :unsure:

[ Reklama ] Skuter elektryczny trzykołowy okazja 5 lata 11 miesiąc temu #6678

• skuteryelektryczne
  • skuteryelektryczne Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam

Jakie ceny ? Ceny są wyjątkowo niskie ponieważ skuter sterling Nowy kosztuje 14.000 zł a nasza firma centrum mobilnosci oferuje skutery używane od 2.000 zł skutery są przez nas serwisowane i posiadaja zrobiony przegląd który daje gwarancje jakosci ,dlatego też polecam je .

www.skuteryelektryczne.blogspot.com
allegro.pl/sklep/9920492_handel-uslugi-s...0492&category=121882

Ostatnia edycja: przez skuteryelektryczne.

[ Reklama ] Skuter elektryczny trzykołowy okazja 5 lata 11 miesiąc temu #6680

• tomek
  • tomek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
Witam.
Ktorego renciste w PL bedzie stac na taki wydatek?nie wiem jakie sa renty w PL,ale nie sadze ze bedzie kazdego z renty,zasilku itp stac na taki wydatek-aczkolwiek jesli kogos stac na taki wydatek to skuter jest bardzo pomocny w zyciu codziennym.
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

[ Reklama ] Skuter elektryczny trzykołowy okazja 5 lata 11 miesiąc temu #6682

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1124

tomek napisał: nie wiem jakie sa renty w PL,ale nie sadze ze bedzie kazdego z renty,zasilku itp stac na taki wydatek

Chyba jest to zależne od ilości przepracowanych lat. Od 5 do 10 przepracowanych lat na normalne umowy (nie tzw. śmieciowe, czyli najpopularniejsze w Polsce, umowy-zlecenia, umowy o dzieło itp.) to coś ponad 700zł na miesiąc przy całkowitej niezdolności do pracy, przy częściowej niecałe 600zł. Do tego jak masz znaczny stopień niepełnosprawności to możesz dostać zasiłek pielęgnacyjny między 150 a 200zł, nie wiem dokładnie, bo w czasie jak się nie mogłem za bardzo ruszać to nie byłem w stanie iść tego załatwiać. Czyli jak nie wydasz za dużo na leki przeciwbólowe i nie musisz odpłatnie do lekarzy, na rehabilitację i na badania bo masz czas poczekać rok czy dwa w kolejce, to prawdopodobnie wystarczy na jedzenie i mieszkanie na dziko w kartonie w lesie, opalanym w zimie zebranym chrustem.

Na pojazdy elektryczne istnieje możliwość uzyskania środków chyba z PFRON (mogę się mylić), ale osoby z którymi rozmawiałem, mówiły, że ze względu na ilość chętnych czas oczekiwania wynosi kilka lat. Przy okazji - państwo, którzy zamieścili tą reklamę, mogli by napisać, czy istnieje możliwość refundacji z jakiejś instytucji takiego używanego pojazdu zakupionego u nich ? Może to być przydatna informacja dla osób zainteresowanych.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

[ Reklama ] Skuter elektryczny trzykołowy okazja 5 lata 11 miesiąc temu #6684

• tomek
  • tomek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Stały bywalec
,,Na pojazdy elektryczne istnieje możliwość uzyskania środków chyba z PFRON (mogę się mylić), ale osoby z którymi rozmawiałem, mówiły, że ze względu na ilość chętnych czas oczekiwania wynosi kilka lat. Przy okazji - państwo, którzy zamieścili tą reklamę, mogli by napisać, czy istnieje możliwość refundacji z jakiejś instytucji takiego używanego pojazdu zakupionego u nich ? Może to być przydatna informacja dla osób zainteresowanych.''-cytat :cheer: :cheer: :cheer:

Wlasnie dlatego iz nie jest to gwarantowane przez te zlodziejskie,nieopiekuncze popier.panstwo wkurzylem sie,takie rzeczy powinny byc dostepne dla wszystkich potrzebujacych-jesli kogos nie stac(a w wiekszosci tak jest!!!)powinno sie poprostu wypozyczac taki sprzet potrzebny do codziennej egzystencji,ewntualnie za jakas drobna oplata ktora bedzie szla na przeglady lub remonty takowego sprzetu!!

Nastepna kwestia jest przystosowanie infrastruktury do poruszania sie takim np skuterem-czy spokojnie moge wyjechac w kazdym zakatku Polski??!!Przeciez w Polsce niepelnosprawni maja wielkie problemy w dostaniu sie do wielu miejsc wlasnie dlatego iz nie ma przystosowanej infrastruktury do poruszania sie na wozkach!!
Jesli np Ja mieszkalbym na 3-im pietrze w bloku,moglbym sobie pozwolic na takowy skuter to gdzie wtedy;
-ladowalbym go?
-zostawial na noc?
Jest wiele pytan ktore moge tu wypisywac wlasnie w zwiazku z takowym sprzetem,poniewaz osobiscie posiadam skuter,lecz mieszkam w panstwie ktore powinno byc przykladem dla Polski jak powinno sie opiekowac osobami niepelnosprawnymi,zapewniac wszystkim dostep do rehabilitacji,sprzetu medycznego,do pracy itd !!!!!!!

Przepraszam za swoje emocje,ale krew we mnie sie gotuje jak slysze jak traktuja niepelnosprawnych ludzi w Polsce!.

Tutaj przyklad;
Do lotniska Schiphol mam okolo 40km autem-spokojnie moge dojechac swoim skuterem tam sciezkami rowerowymi!czy w PL istnieje taka mozliwosc np z Elblaga do Gdanska na lotnisko??-NIE-nastepnie laduja mnie wraz ze skuterem w samolot i wysiadam w Gdansku-jak mam sie dostac do np Elblaga??-NIE MA TAKIEJ OPCJI!
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Ostatnia edycja: przez tomek.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.084 s.
Zasilane przez Forum Kunena