Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Trip po Islandii po discektomi odcinka L5/S1

Trip po Islandii po discektomi odcinka L5/S1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19563

• Sabi
  • Sabi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Cześć
zabieg miałam lipiec 2016r., obecnie dzięki jodze czuję się fantastycznie... mam propozycje pieszego zwiedzania wyspy, które polegać ma na marszu po ok. 10 godzin z całym ekwipunkiem na plecach przez około 7 dni.
Moje pytanie brzmi: ile maksymalnie kilo mogę mieć na plecach? i czy porywać się z motyką na słońce?
pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów
Sabi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Trip po Islandii po discektomi odcinka L5/S1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19565

• Wuj
  • Wuj Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 22
Ile ważysz? Jaki plecak? Jaki jest Twój stan sportowy? Jaki rodzaj marszu i ile km dziennie? Ile osób doświadczonych z Tobą?

Trip po Islandii po discektomi odcinka L5/S1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19569

• Sabi
  • Sabi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej, ważę 65 kg, plecak będzie ważył ok 10 kg, planujemy odcinki ok 20-30km w najgorszym wydaniu. Mój stan sportowy: ćwiczę systematycznie jogę, spaceruję i tyle. Ze mna będą 3 osoby z czego tylko jedna doswiadczona w takich akcjach

Trip po Islandii po discektomi odcinka L5/S1 7 miesiąc 2 tygodni temu #19618

• Wuj
  • Wuj Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
Moim zdaniem jesteś zdrową osobą i powinnaś planować wycieczkę mając na uwadze ryzyko uszkodzenia pleców tak, jak każdej innej części ciała. Tzn uszkodzić możesz sobie wszystko, nie zakładałbym, że plecy są tutaj bardziej narażone.
Jeśli wycieczka jest odpowiednio zaplanowana, znacie dokładnie trasy, punkty postojowe, zasady asekuracji i wezwania pomocy (i nie chodzi tu o Twoje plecy, tylko np skręcenie kostki, zerwanie czworogłowego, wyziębienie, zgubienie się), to czemu nie.
Zrób sobie może testowy jednodniowy walking po lesie z takim samym obciążeniem: przejdź 20-30 km i zobacz, jak się będziesz czuła dwa dni później.
Miłej wyprawy

Trip po Islandii po discektomi odcinka L5/S1 7 miesiąc 2 tygodni temu #19625

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 52

Wuj napisał: Moim zdaniem jesteś zdrową osobą i powinnaś planować wycieczkę mając na uwadze ryzyko uszkodzenia pleców tak, jak każdej innej części ciała. Tzn uszkodzić możesz sobie wszystko, nie zakładałbym, że plecy są tutaj bardziej narażone.
Jeśli wycieczka jest odpowiednio zaplanowana, znacie dokładnie trasy, punkty postojowe, zasady asekuracji i wezwania pomocy (i nie chodzi tu o Twoje plecy, tylko np skręcenie kostki, zerwanie czworogłowego, wyziębienie, zgubienie się), to czemu nie.
Zrób sobie może testowy jednodniowy walking po lesie z takim samym obciążeniem: przejdź 20-30 km i zobacz, jak się będziesz czuła dwa dni później.
Miłej wyprawy

On nie jest zdrowy, tak samo jak ty i ja. Nic tutaj nie da myślenie o sobie jako o zdrowej osobie,dlatefo trzeba zawsze przemyśleć to, czy jakiś wyjazd lub wyzwanie jest bezpieczne czy nie.

Trip po Islandii po discektomi odcinka L5/S1 7 miesiąc 2 tygodni temu #19632

• Wuj
  • Wuj Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
Ja się uważam za osobę zdrową, a co do reszty napisałem wyraźnie, że ma się do wyjazdu przygotować.

• Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.049 s.
Zasilane przez Forum Kunena