Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sport i aktywność fizyczna po stabilizacji

Sport i aktywność fizyczna po stabilizacji 3 lata 2 miesiąc temu #11820

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 408
  • Oklaski: 36
A kolwzanka co ma z kolanami problemy zamowila sobie na alegro taka z uchwytem allegro.pl/trampolina-fitness-z-uchwytem...axx-i6144891676.html
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sport i aktywność fizyczna po stabilizacji 3 lata 2 miesiąc temu #11821

• Perszing37
  • Perszing37 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 380
  • Oklaski: 59

Sport i aktywność fizyczna po stabilizacji 3 lata 2 miesiąc temu #11823

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
Tak... ta mam
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.

Sport i aktywność fizyczna po stabilizacji 3 lata 2 miesiąc temu #11827

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
3 tyg po ostatniej operacji i skacze dalej hihi
The following user(s) said Thank You: użytkownik421, adbur, Perszing37

Sport i aktywność fizyczna po stabilizacji 3 lata 2 miesiąc temu #11830

• adbur
  • adbur Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Otrzymane podziękowania: 205
  • Oklaski: 41
Ja co prawda nie mam stabilizacji (jedynie usunięty sekwestr l5/s1 i pozostawione 2 przepukliny na l4/l5/s1) ale powiem Wam,że swojego czasu opisywałem ,że mam skierowanie na operacje 2-óch poziomów bez stabilizacji (mam nawet termin na 26 września 2016- ale na dzień dzisiejszy wiem,że zrezygnuję i niech pilniejszy przypadek operują) .
2 miesiące temu i dokładnie 3 dni kupiliśmy sobie z żoną rowery-żonka śmiga rekreacyjnie ja staram się regularnie robić 50-150 kilometrów na tydzień,do dnia dzisiejszego przejechałem ponad 620 kilometrów i czuję się REWELACYJNIE, tabletek nie biorę od miesiąca, wczoraj pobolewała mnie noga-po przejechaniu 25 kilometrów ból przeszedł.
Mój rehabilitant (mam jeszcze kilka wizyt na ćwiczenia wzmacniające odcinek lędźwiowy) mówił mi ,że ruch to zdrowie i abym próbował różnych dyscyplin-miał rację.
Rehabilitacja tak naprawdę nic nowego nie wniosła dla mnie-chodzę ponieważ mam przepisane 20 zabiegów/ćwiczeń , które na pewno nie zaszkodzą.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421, melodia

Sport i aktywność fizyczna po stabilizacji 3 lata 2 miesiąc temu #11831

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1056
  • Oklaski: 37
Mam nadzieję że po pozbyciu się niestabilności będę mieć podobne odczucia, ponieważ obecnie za każdą większą aktywność niż krzątanie się/sporadyczne robienie czegoś pokutuję zwiększonym bólem i przez to mimo szczerych chęci (zawsze mnie "nosiło" ;) ) niewiele się ruszam poza pojedynczymi przypadkami raz na parę tygodni. Próbowałem się rozruszać na wszelkie sposoby ale kończy się to bólem, miejscową przeczulicą i skurczami mięśni. Chyba po prostu taka konstrukcja jak wieża-kręgosłup z niestabilnością nie ma prawa działać.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Czas generowania strony: 0.106 s.
Zasilane przez Forum Kunena