Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Dobre sanatorium rehabilitacyjne: Łódź/Warszawa

Dobre sanatorium rehabilitacyjne: Łódź/Warszawa 5 lata 6 miesiąc temu #907

• Opresor
  • Opresor Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Zaczynam rehabilitację i w związku z tym poszukuję renomowanego ośrodka rehabilitacyjnego w Łodzi albo w Warszawie. Czy moglibyście mi jakiś ośrodek polecić?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Dobre sanatorium rehabilitacyjnego: Łódź/Warszawa 5 lata 6 miesiąc temu #908

• anetak
  • anetak Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 1
ten jest podobno dobry, ale cena również dobra. Lekarze go polecają
www.rehabilitacjanowydwor.com/strony/rama_klinika.html

Odp: Dobre sanatorium rehabilitacyjnego: Łódź/Warszawa 5 lata 6 miesiąc temu #912

• Użytkownik
  • Użytkownik Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
Słyszałem b. dobre opinie o lekarzu prowadzącym od pacjentów ze sporymi defektami (www.plismed.pl/). Nawet miałem go przez jakiś czas na "liście rezerwowej" gdyby coś szło nie tak. Proponował bym się skonsultować w kwestii schorzenia, przed rozpoczęciem rehabilitacji, w celu ustalenia oczekiwań/programu rehabilitacji, jeśli zdecydujesz się na rehabilitację w tym ośrodku.

Co do wyposażenia - jest standardowe. Co do programu rehabilitacji w ośrodku - jak pisałem, proponował bym konsultację przed podjęciem, jeśli to ma być rehabilitacja płatna. Lekarz jest takiej klasy specjalistą, że raczej bez problemu odpowie, czego można się spodziewać po tej rehabilitacji.

Przy okazji ciekawostka: oto, co poleca się Niemcom:

www.sanatoria.org/de/choroba/rwa_kulszowa.html

Odp: Dobre sanatorium rehabilitacyjnego: Łódź/Warszawa 5 lata 6 miesiąc temu #1005

• Kasia1976
  • Kasia1976 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Podobno klinika w Nowym Dworze jest godna polecenia- Anetak podpowiada więc słusznie. Sama wybieram się tam w najbliższym czasie, więc jest prawdopodobieństwo, że się spotkamy:-)

Odp: Dobre sanatorium rehabilitacyjnego: Łódź/Warszawa 3 lata 3 miesiąc temu #5082

• marta85
  • marta85 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
A czy ktoś coś słyszał o klinice w Brzezinach? Moja mama się tam wybiera i chciałabym usłyszeć jakieś opinie, czy warto czy może zrezygnować w porę, bo zaliczka jeszcze nie wpłacona.

Odp: Dobre sanatorium rehabilitacyjnego: Łódź/Warszawa 3 lata 1 miesiąc temu #5559

• pawlo
  • pawlo Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mogę polecic Damiana Pawłowskiego to bardzo dobry fizjoterapeuta obecnie pracuje w medical fitness w Warszawie www.medical-fitness.com.pl/fizjoterapia.html
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.089 s.
Zasilane przez Forum Kunena