Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rehabilitacja po Discogel

Rehabilitacja po Discogel 9 miesiąc 1 tydzień temu #14629

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Pani elektra, przepraszam, że męczę pytaniami, czy zanim zapadła konieczność operacji, chodziła pani do fizjoterapeuty na różne metody terapii manualnej? I czy przynosiło to efekty? Bo czynię sobie wyrzuty ja chodziłam, ale może zbyt mało. Na fizykoterapii to od wczesnej wiosny byłam 5 razy, a na manualnych kilka razy. Nie wiem czy to rzeczywiście przynosi efekty, czasem to trochę się bałam czy nie pogorszy się. Po discogelu lekarz kazał iść na mobilizację kręgosłupa, to po 3 razie dostałam potwornego bólu, który trwał 2 mies. Może też wtedy ta przepuklina powiększyła się, sama nie wiem. Lekarz też nie wiedział albo nie chciał mówić, straciłam zaufanie do tych wszystkich lekarzy.
Dyskopatia nie jest jakąś tajemniczą chorobą, a lekarze w fazie kiedy można ratować dyski nie potrafią odpowiednio pokierować, to na prawdę smutne....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rehabilitacja po Discogel 9 miesiąc 1 tydzień temu #14630

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Czy komuś z czytających to forum udało się skutecznie pozbyć bólu w ciężkiej i długotrwałej rwie kulszowej a tym samym powstrzymać degradację dysków u fizjoterapeuty metodami terapii manualnej.
Nie mam na myśli tzw. kręglarzy tylko dobrze wyszkolonych fizjoterapeutów. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia? No i nie chodzi też o masaż, fizjoterapeuci znają różne metody. Sama chodziłam też na metodę Bowtech ale to raczej przy mniejszym bólu, trochę pomagają bańki próżniowe - chodziłam w poradni leczenia bólu.Ale to tylko zmniejszanie bólu.
Niestety u mnie z czasem wypuklina zmieniła się w przepuklinę....

Rehabilitacja po Discogel 9 miesiąc 1 tydzień temu #14631

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 73
  • Oklaski: 14
Chodziłam rok czasu na rehabilitacje ale to bylo przeniesienie w czasie wyboru operacji u mnie dyski byly tak zuzyte , że zaczelam robic pod siebie takie mialam uciski Zeby rehabilitacja byla skuteczna człowiek by musial nie pracować w tym czasie a to niestety sie nie da praca siedzaca stanie dzwiganie skutkowalo tym ze bylam wrecz zmuszona zrobic operacje Z niskim efektem jesli chodzi o komfort zycia bo bol mi towarzyszy i nawet dostalam propozycje neurostymulacji rdzenioweh ale sie nie zgodzilam na ten zabieg...
Ostatnio zmieniany: 9 miesiąc 1 tydzień temu przez elektra. Powód: Blad ort

Rehabilitacja po Discogel 9 miesiąc 1 tydzień temu #14632

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1001
  • Oklaski: 33
Przeniosłem do osobnego działu..

Informacji na temat rehabilitacji zamiast operacji proponuję szukać w dziale forum.drkregoslup.pl/forum/rehabilitacja...rapia-przed-operacja

a rehabilitacji po operacji w dziale forum.drkregoslup.pl/forum/rehabilitacja...oterapia-po-operacji
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Czas generowania strony: 0.112 s.
Zasilane przez Forum Kunena