Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: dyskopatia - po czasie bol obu nog

dyskopatia - po czasie bol obu nog 1 tydzień 1 dzień temu #21259

• Owca
  • Owca Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Hej! Od prawie 6 miesiecy mam problem z wypadnietym dyskiem z uciskiem na nerwy. Zaczelo sie od bolu prawej nogi. Po blokadzie bol sie poprawil i przez ok. 1,5 miesiaca byl wyraznie mniejszy. Teraz wrocil, a co gorsza jest w obu nogach (lydkach), co mnie strasznie zmartwilo, bo nie wiem co to moze oznaczac :( Jestem juz zdecydowana na operacje, a za pare dni mam jeszcze termin u lekarza, to tez go bede o to pytac. Ale chcialam zapytac tez tutaj czy ktos z Was tez tak mial, ze po czasie zaczela bolec tez druga noga? I czy macie jakies pomysly z czego to wynika i co oznacza? (zapewne nic dobrego, ale mam nadzieje, ze to nie jest jakis bardzo zly znak...)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

dyskopatia - po czasie bol obu nog 1 tydzień 15 godzin temu #21268

• alchemik
  • alchemik Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej! A na którym poziomie i jak duża masz tą przepuklinę?
Zastrzyk który miałaś to zastrzyk nadtwardówkowy? Rehabilitowałaś się po tym?

dyskopatia - po czasie bol obu nog 1 tydzień 13 godzin temu #21269

• Owca
  • Owca Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
dysk wypadl na L5/S1, lekarze mowia, ze przepuklina duza. Tak, mialam zastrzyk epiduralny czyli inaczej nadtwardowkowy prawda? Tak chodzilam na fizjoterapie po tym, cwicze tez w domu...

dyskopatia - po czasie bol obu nog 4 dni 17 godzin temu #21281

• Oska123
  • Oska123 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 9
Jakbyś opisała ból tych łydek bardziej prąd przelatujący do łydki czy jakieś pieczenie/swędzenie a może ból taki jakby zmęczeniowy czyli klasyczny tępy ból jak po długim marszu. Kiedy ten ból się pojawia, bardziej podczas/po siedzeniu czy jest cały czas ?

dyskopatia - po czasie bol obu nog 4 dni 7 minut temu #21294

• hanka
  • hanka Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 78
Ja tak mam, tyle, że u mnie ból drugiej nogi się pojawił po nieudanej mikro. Mimo, że na rezonansie nie widać ucisku z drugiej strony. Ale stan zapalny niewątpliwie się tam toczy, więc być może dlatego mnie boli.

dyskopatia - po czasie bol obu nog 2 dni 21 godzin temu #21298

• Owca
  • Owca Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
pytalam lekarza o to. Powiedzial ze na zdjeciach sprzed 2 miesiecy fakytcznie z drugiej strony tez bylo "ciasno" wokol tych nerwow, wiec jest mozliwe, ze teraz tez tam juz jest ucisk.
Oska123: po Twoim pytaniu sama sie zaczelam zastanawiac ja ten bol najlepiej opisac. I stwierdzilam, ze to nie takie latwe. Prad zupelnie nie, pieczenie tez nie. Najabrdziej taki rzeczywiscie jakby zmeczeniowy, troche jakby "zakwasy" ale czasem tez pulsujacy. Nie znalazlam zadnych zwiazkow przyczynowo - skutkowych kiedy boli bardziej, a kiedy mniej - sa po prostu lepsze i gorsze dni i nie bardzo wiem z czego to wynika. Jak boli to mam ochote robic jakies cwiczenia na te lydki albo ja masowac, bo wtedy jest wrazenie, ze lepiej. Znacie tez taki bol?
Hanka: dodatkowy bol po operacji?!! wspolczuje...Czy wiadomo z czego to wynika? Czy lekarz cos "zawalil" czy co sie stalo...? Jak to czytam to jestem tym bardziej zadowolona, ze dalam sie przekonac na ten alif...Lekarz twierdzil po prostu, ze przy samej mikro jest niestety duze ryzyko, ze w krotkim czasie stanie sie to samo i ze poza tym ten dysk jest tak popsuty, ze z tego tez pewnie bylyby bole. Ehhh boje sie i tak, no ale oczyiwscie mam nadzieje, ze bedzie wszystko dobrze i to pomoze.

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.056 s.
Zasilane przez Forum Kunena