Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wielopoziomowa nasilona dyskopatia

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 1 tydzień 4 dni temu #21196

• Danutka
  • Danutka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Czemu była druga operacja potrzebna? I jak się czujesz na ten moment.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 1 tydzień 4 dni temu #21198

• Miś102
  • Miś102 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 4
Wyskoczyła ponownie na tym samym poziomie L5S1 powrócił okropny ból w nodze rwa kulszowa, stopa się bardzo słaba zrobiła .
Teraz bólu nie mam pozostały tylko zaburzenia neurologiczne czuciowo ruchowe , Radikulopatia tak w badaniach EMG wyszło
Załączniki:

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 1 tydzień 4 dni temu #21199

• Danutka
  • Danutka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
O rany współczuję, ale to tak samo od siebie czy w jakiś sposób przeciazyles kręgosłup i przez to był nawrót przepukliny

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 1 tydzień 4 dni temu #21200

• Miś102
  • Miś102 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 4
Po powrocie ze szpitala już mnie trochę bolało i to przez dłuższy czas, później rechabilitacja nic to nie pomogło, i kiedyś prywatnie poszedłem na terapie manualną , jak mi fizjo. szarpnela nogą to poczułem okropny ból i na następny dzień stopniowo coraz wiekszy aż do rwy kulszowej i tylko leżenie na boku, sterydy , zastrzyki nic nie pomogło. Tak mnie 4 miesiące trzymało aż trzeba było operację zrobic, strasznie były nerwy ucisniete prawie całkiem .

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 1 tydzień 4 dni temu #21206

• Owca
  • Owca Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Hej Danutka! Twoje rozterki z poczatku tego postu byly dokladnie takie jak moje obecnie (choc tez juz coraz mniej) - jak zly dzien to czekanie na operacje, jak lepszy to od razu mysli, ze moze jednak nie jest to potrzebne i to zla decyzja...Ale tez sie zdecydowalam i czekam. I tez te dylematy jeszcze wzmacniala fizjoterapeutka. Szczerze mowiac zdenerowowala mnie, bo twierdzila, ze nie musze operowac, podczas gdy neurochirurg byl odwrotnego zdania. Jasne, ze operacja to tez ryzyko. Ale przeciez trwale uszkodzenia nerwow takze! Lekarz mogl mi konkretnie powiedziec procentowo i konkretnie jakie ryzyko i mozliwe powiklania, a fizjoterapeutka zadnej sensownej prognozy. Nie wiem czy to czestszy przypadek, ale moim zdaniem taka postawa fizjoterapeutow jest bardzo nieodpowiedzialna i tez moze niejednemu zaszkodzic!

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 1 tydzień 4 dni temu #21207

• Danutka
  • Danutka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Moje resztki nadziei, że będzie lepiej odeszły nie mam już w sobie motywacji do walki, a miałam duże zacięcie. Gdy widzisz że twoje działania nie przynoszą rezultatów , a ból cię nie opuszcza zaczynasz brać pod uwagę wszystkie rozwiązania. Tego nie zrozumie nikt oprócz osób które przechodzą to samo . Trzymam kciuki za ciebie i siebie :)

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.074 s.
Zasilane przez Forum Kunena