Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wielopoziomowa nasilona dyskopatia

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 2 tygodni 5 dni temu #21129

• Danutka
  • Danutka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, od lat mam problemy z kręgosłupem , ale od zeszłego roku jego stan się pogarsza na wiosnę miałam pierwszy taki poważny atak rwy po nim zostało mi drętwienie w lewej nodze do kolana ortopeda kazał mi pływać 2 razy w tygodniu i ćwiczyć tak też robiłam dopóki przed świętami nie ścięło mnie z nóg nie byłam wstanie wogole się podnieść rehabilitacja w domu i ćwiczenia chwilą poprawy i nasilenie objawów w tym momencie ból do kostki budzący w nocy są lepsze dni a są gorsze w których nie dam rady funkcjonować . Wizyta u neurochirurga pilna operacja zagrożenie paraliżem stopy termin na 14 marca ! Jednak mam wątpliwości po konsultacji z polecanym nowym fizjoterapeuta który stwierdził że rehabilitacja do tej pory mogła być źle prowadzona a on widzi szanse na poprawę bezoperacyjna. Nie wiem co robić gdy mam gorsze dni to marzę o operacji ale gdy ból trochę popuszcza zastanawiam się czy aby na pewno jest potrzebna. Z drugiej strony od zeszłego roku cały czas chodzę z bólem. Wrzucam zdjęcia może mi coś poradzicie
Do tego forum nie masz dostępu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 2 tygodni 5 dni temu #21130

• hanka
  • hanka Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 78
NIe widać zdjęć.

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 2 tygodni 5 dni temu #21132

• Danutka
  • Danutka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Załączniki:

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 2 tygodni 4 dni temu #21133

• hanka
  • hanka Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 6
  • Otrzymane podziękowania: 78
Masz wielgachną przepuklinę, masz termin na operację, ja bym się nie wahała. Czy fizjoterapeuta daje Ci jakiekolwiek gwarancje - z pewnością nie, a w każdej chwili może Ci ucisnąc nerwy co się może skończyć trwałym niedowładem, problemem ze zwieraczami. Owszem zdarza sie że sie przepukliny wchłaniają, ale skoro u Ciebie to trwa od lat i nie polepsza się, tylko pogarsza, to jaki sens ma czekanie?
Za tą wiadomość podziękował: Danutka

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 2 tygodni 4 dni temu #21134

• Danutka
  • Danutka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Tak tylko on stwierdził że rehabilitacje która do tej pory miałam mogła być nie prawidłowa i zamiast pomagać to szkodziła i że po operacji może to wszystko mieć większe skłonności do wypływania, a że jestem młoda 35 lat to warto szukać innych rozwiązań, termin na operację mam szybki i już nie zdążę spróbować z nim nad tym popracować. Boje się skutków operacji, ale z drugiej strony neurochirurg stwierdził że może się skończyć niedowładem .

Wielopoziomowa nasilona dyskopatia 2 tygodni 4 dni temu #21135

• Danutka
  • Danutka Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Dodam że wynik rezonansu jest z sierpnia a teraz w grudniu miałam taki silny atak że podcięło mi nogi i ponad tydzień leżałam plackiem więc możliwe że wygląda to jeszcze gorzej

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.064 s.
Zasilane przez Forum Kunena