Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Obrzęk

Obrzęk 1 tydzień 4 dni temu #19675

• adamm23
  • adamm23 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam .Moja przygoda z kręgosłupem rozpoczęła się w 2014r . Wtedy była pierwszą operacją po 3 tygodniach reoperacja było ok . Po roku 3 operacją i 3 lata spokoju , w 2019 w styczniu 4 operacją też było ok przez pół roku i znowu zacząłem odczuwać ból z prawej strony pleców i nogi prawej . Wszystkie operacje dotyczyły odcinka ledzwiowego .Aby zapobiec nawrotom zdecydowałem się na założenie stabilizacji w szpitalu w Zakopanem i tu rozpoczął się mój dramat , po pierwszej operacji nie założono stabilizacji lecz wycięto jeden dysk i wstawiono implant . Niestety przy wkładaniu implantu uszkodzono nerw czego rezultatem jest ból lewej nogi i niedowład stopy że o bólu pleców nie wspomnę , po 2 tygodniach kolejna operacja przełożono implant z lewej strony kręgu na prawy ale rezultatów brak . Dziś po 4 miesiącach nie mogę chodzić , niedowład stopy lewej , ból pleców i co najgorsze ciągła opuchlizna lewej stopy i jej ból , mimo że przyjmuje leki jest nie do zniesienia . W całej tej mojej historii najzabawniejsze jest to że szpital kompletnie nie czuje się winny , nie tylko że zrobili ze mnie kalekę to jeszcze odmówili jakiejkolwiek dalszej pomocy wypisali ze szpitala i aby się mnie pozbyć przewieźli karetka 560km do domu na koszt szpitala . Mogę się pogodzić z niedowładem stopy ale co zrobić z tą opuchlizną i bólem stopy .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Obrzęk 1 tydzień 3 dni temu #19676

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1095
Fajnie że napisałeś konkretny szpital, to utrudni sprawę :)

Możesz napisać jak wyglądał Twój pobyt po ostatniej operacji? A dokładniej:
- przez ile czasu po operacji byłeś w szpitalu? Do zdjęcia drenów czy coś dłużej?
- czy zrobiono Ci tam EMG ?
- czy stwierdzono tam jaki jest stopień uszkodzenia nerwu ?
- czy zaproponowano Ci tam rehabilitację od razu pooperacyjną na miejscu ?
- czy była jakaś kłótnia ?
- czy masz/miałeś wyznaczony termin wizyty kontrolnej po operacji?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena