Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Wyniki rezonansu l5-s1

Wyniki rezonansu l5-s1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19591

• CzysteSłowa
  • CzysteSłowa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam. Wyrównanie fizjologiczne lordozy lędźwiowej. Na poziomie l4 l5 niewielka dehydrytacja krążków, oraz jego składowa tylno boczna wypuklina. Przestrzeń międzykręgiwa l5 S1 zwężona w całości z dehydrytacja krążka, oraz jego przepuklina do około 4 mm. Przepuklina nieznacznie penetruje powiezadlo I modeluje worek oponowy. Pozostałe przestrzenie międzykręgowe prawidłowe. Mam prośbę i pytanie, czy da się to wyrehabilitować?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wyniki rezonansu l5-s1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19592

• Maciurek
  • Maciurek Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 9
  • Otrzymane podziękowania: 74
Witam. Jakie są objawy? Czy coś boli?

Wyniki rezonansu l5-s1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19595

• CzysteSłowa
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Trochę plecy do górnej części pośladków. Rano jak wstaje też boli czasami I jak jadę autem długo, to muszę wysiąść i wstać. Pracuje na kopalni fizycznie. Wyniki dostałem w piątek. Od wtorku jestem w ppl l4. Podnosiłem ciężki ciężar w pracy i mnie zakuło. Przez tydzień miałem problem żeby skarpetki założyć. Teraz jest nawet ok.

Wyniki rezonansu l5-s1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19602

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1135
Przemyśl zgłoszenie wypadku jak to Ci się stało w pracy przy dźwignięciu. Nigdy nie ma pewności jak to się skończy i w jakim będziesz stanie jak wrócisz do pracy, a jak nie zgłosisz od razu to potem praktycznie nie ma szans na jakąkolwiek pomoc jeśli to się nie zagoi / nie cofnie, można zbankrutować na leczenie i mieć zniszczoną resztę życia. Prawie zawsze jest tak że po urazie jest stan ostry a potem się to trochę wygasza i przechodzi w stan przewlekły, ale powrót do pracy może dać ponowną katastrofę. Ku przestrodze że nie zgłoszenie wypadku od razu może skutecznie uniemożliwić jakiekolwiek późniejsze odszkodowanie przy obecnym sposobie działalności Wolnych Sądów w Polsce mój przypadek - forum.drkregoslup.pl/forum/Ubezpieczenia...gos%C5%82upa?start=0
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Wyniki rezonansu l5-s1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19603

• CzysteSłowa
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Hej. Wiem o co chodzi. NA zgłoszenie wypadku mam 6 miesięcy. W poniedziałek jadę wynikami do Neurologa. Czy jest sens kontynuować pracę w kopalni. Radiolog napisał we wnioskach mri, że jest to niewielka dyskopatia. Więc mam nadzieję że ogarnę.

Wyniki rezonansu l5-s1 7 miesiąc 3 tygodni temu #19608

• CzysteSłowa
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Dzięki za info. Jutro idę z wynikami mri do Neurologa prywatnie. Zobaczymy co powie. Wnioski napisane przez Radiologa to:niewielka dyskopatia l4-l5. L5-S1 z modelowaniem korzeni po stronie lewej. Pozdrawiam.

• Strona:
  • 1
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.050 s.
Zasilane przez Forum Kunena