Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Czy będę mógł grać w piłkę nożna po wymianie dysku l5 s1 na prodisc ł

Czy będę mógł grać w piłkę nożna po wymianie dysku l5 s1 na prodisc ł 2 miesiąc 4 dni temu #19593

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39
Ja już nigdy nie zagram w piłkę, bo za bardzo bym się bał. Pokopie co najwyżej piłkę z synem jak dorośnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czy będę mógł grać w piłkę nożna po wymianie dysku l5 s1 na prodisc ł 2 miesiąc 4 dni temu #19596

• lepolak2b
  • lepolak2b Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja spróbuje na pewno też się będę bał ale piłka to całe moje życie tu się mogę wyciszyć. od stresować pozdrawiam

Czy będę mógł grać w piłkę nożna po wymianie dysku l5 s1 na prodisc ł 2 miesiąc 4 dni temu #19597

• Maxpimp
  • Maxpimp Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 5
Trzymamy kciuki. Daj znać jak się czujesz. Pozdrawiam

Czy będę mógł grać w piłkę nożna po wymianie dysku l5 s1 na prodisc ł 2 miesiąc 3 dni temu #19604

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 59

lepolak2b napisał: Witam jestem lo dwóch operacjach na odcinku l5 s1 obecnie mam wstawiony implant prodisc l na odcinku l5 s1 chciałbym zagrać jeszcze w piłkę nożna od 3 lat nie rozegrałe zadnego meczu i brakuje mi tego czy sa jaiws przeciwskazani abym wogole zaprzestal grac po tej operacj pozdrawiam

Jak bym czytał siebie 5 lat temu:) ruchome to bardzo mnie interesujący temat, jak bys mial troche czasu i checi to mógłbyś cos wiecej napisac o swoim przypadku a w szczególności zabiegu, najlepiej zalozyc osobny wątek:)

Czy będę mógł grać w piłkę nożna po wymianie dysku l5 s1 na prodisc ł 2 miesiąc 3 dni temu #19605

• lepolak2b
  • lepolak2b Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Hej jak chcesz wilku25 to podaj nr tel a ja chętnie do Ciebie zadzwonie i opowiem co i jak bo dużo by pisać pozdrawiam

Czy będę mógł grać w piłkę nożna po wymianie dysku l5 s1 na prodisc ł 2 miesiąc 2 dni temu #19609

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 59

lepolak2b napisał: Hej jak chcesz wilku25 to podaj nr tel a ja chętnie do Ciebie zadzwonie i opowiem co i jak bo dużo by pisać pozdrawiam

poszło pw, swoją drogą szukalem kiedys pilkarza ze sztucznym dyskiem i nie znalazłem.

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.071 s.
Zasilane przez Forum Kunena