Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Prośba o pomoc

Prośba o pomoc 1 miesiąc 2 tygodni temu #18763

• dawidpe
  • dawidpe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam forumowiczów. Pisząc tego posta mam nadzieję, że czytają go również neurochirurdzy.

Sprawa wygląda tak: 2 msc temu miałem discektomie L5S1. 30 września doznałem urazu? ( kaszlnąłem i wrócił przeraźliwy ból w całej lewej nodze ). Na rezonansie z dnia 15/10/2019 wyszła ponownie wypuklina L5S1. ( mogę załączyć zdjęcia - czekam jeszcze na opis ). Najgorsze jest to, że nie pomaga mi ani ketonal, ani poltram, ani palgotal. NIC. Przez ostatnie 4 dni dostawałem zastrzyki Neurovit i Dexaven ( była ulga, ale zastrzyków nie juz nie mam a ból powrócił). Gdy długo leżę noga mi drętwieje i cały czas czuje mrowienie w lewej stopie. Boję się, że za chwilę stracę całkowicie czucie w nodze. Lekarz który mnie operował wyznaczył mi termin dopiero na 25/02/2019. POMOCY, PROSZĘ !! Dawid

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc 1 miesiąc 2 tygodni temu #18765

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Ale jak możemy Ci pomóc?
Jedyne co przychodzi mi do głowy to żebyś podał z jakiego rejonu Polski jesteś - może ktoś akurat będzie mieć informacje o krótszych terminach w jakiejś placówce w okolicy, jeśli szukasz innego szpitala.
Lista szpitali jest też tu - forum.drkregoslup.pl/forum/Opinie-o-leka...2upa-pl?limitstart=0
Z tego co pamiętam Rydygier w Krakowie prowadził ostry dyżur kręgosłupowy 24/7, czy tak nadal jest - nie wiem.
Mi w takim stanie w oczekiwaniu rok na leczenie pomagała jedynie pozycja ułożeniowa na boku, zgięte przyciągnięte kolana, poduszka między kolanami i poduszka pod bok.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Prośba o pomoc 1 miesiąc 2 tygodni temu #18766

• dawidpe
  • dawidpe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
mieszkam w Lubinie ( dolnośląskie). Dzwoniłem do szpitali min we Wrocławiu, Legnicy, Nowej Soli. Wszedzie terminy na po nowym roku, co gorsza większość odsyła mnie do lekarza, który operował mnie w sierpniu ( nie chcę najwidoczniej po kimś poprawiać).
Po cichu liczę, że może jakiś kierownik odziału czyta to forum i może znajdzie czas żeby mnie naprawić

Dziękuję za pomoc

Prośba o pomoc 1 miesiąc 2 tygodni temu #18767

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1080
Rydygier - "Oddział prowadzi stały ostry dyżur w przypadku urazów i schorzeń kręgosłupa wymagających pilnego zaopatrzenia." - www.szpitalrydygier.pl/oddzia%C5%82-uraz...dii-i-neuroortopedii
Warto chyba spróbować.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Prośba o pomoc 1 miesiąc 2 tygodni temu #18768

• administrator
  • administrator Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • neurochirurg
  • Oklaski: 80
  • Otrzymane podziękowania: 184
Przykro to słyszeć, ale taka jest prawda, nikt nie chce poprawiać po kimś. Samo mrowienie/drętwienie nie jest wskazaniem do pilnej operacji. Co innego, gdyby nie mógł Pan ruszać stopą.
Dr hab. med. Grzegorz Miękisiak
specjalista neurochirurg
Oddział Neurochirurgii
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Prośba o pomoc 1 miesiąc 2 tygodni temu #18787

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Away
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 4
  • Otrzymane podziękowania: 32

dawidpe napisał: mieszkam w Lubinie ( dolnośląskie). Dzwoniłem do szpitali min we Wrocławiu, Legnicy, Nowej Soli. Wszedzie terminy na po nowym roku, co gorsza większość odsyła mnie do lekarza, który operował mnie w sierpniu ( nie chcę najwidoczniej po kimś poprawiać).
Po cichu liczę, że może jakiś kierownik odziału czyta to forum i może znajdzie czas żeby mnie naprawić

Dziękuję za pomoc

Mogę Ci podać imię lekarza we Wrocławiu, który mnie operował i zapisał na operację, na którą czekałem tylko 3 tygodnie, ale nie wiem, czy tak by było w twoim przypadku

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.060 s.
Zasilane przez Forum Kunena