Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Prośba o pomoc

Prośba o pomoc 8 miesiąc 2 tygodni temu #18763

• dawidpe
  • dawidpe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
Witam forumowiczów. Pisząc tego posta mam nadzieję, że czytają go również neurochirurdzy.

Sprawa wygląda tak: 2 msc temu miałem discektomie L5S1. 30 września doznałem urazu? ( kaszlnąłem i wrócił przeraźliwy ból w całej lewej nodze ). Na rezonansie z dnia 15/10/2019 wyszła ponownie wypuklina L5S1. ( mogę załączyć zdjęcia - czekam jeszcze na opis ). Najgorsze jest to, że nie pomaga mi ani ketonal, ani poltram, ani palgotal. NIC. Przez ostatnie 4 dni dostawałem zastrzyki Neurovit i Dexaven ( była ulga, ale zastrzyków nie juz nie mam a ból powrócił). Gdy długo leżę noga mi drętwieje i cały czas czuje mrowienie w lewej stopie. Boję się, że za chwilę stracę całkowicie czucie w nodze. Lekarz który mnie operował wyznaczył mi termin dopiero na 25/02/2019. POMOCY, PROSZĘ !! Dawid

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Prośba o pomoc 8 miesiąc 2 tygodni temu #18765

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1113
Ale jak możemy Ci pomóc?
Jedyne co przychodzi mi do głowy to żebyś podał z jakiego rejonu Polski jesteś - może ktoś akurat będzie mieć informacje o krótszych terminach w jakiejś placówce w okolicy, jeśli szukasz innego szpitala.
Lista szpitali jest też tu - forum.drkregoslup.pl/forum/Opinie-o-leka...2upa-pl?limitstart=0
Z tego co pamiętam Rydygier w Krakowie prowadził ostry dyżur kręgosłupowy 24/7, czy tak nadal jest - nie wiem.
Mi w takim stanie w oczekiwaniu rok na leczenie pomagała jedynie pozycja ułożeniowa na boku, zgięte przyciągnięte kolana, poduszka między kolanami i poduszka pod bok.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Prośba o pomoc 8 miesiąc 2 tygodni temu #18766

• dawidpe
  • dawidpe Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 1
mieszkam w Lubinie ( dolnośląskie). Dzwoniłem do szpitali min we Wrocławiu, Legnicy, Nowej Soli. Wszedzie terminy na po nowym roku, co gorsza większość odsyła mnie do lekarza, który operował mnie w sierpniu ( nie chcę najwidoczniej po kimś poprawiać).
Po cichu liczę, że może jakiś kierownik odziału czyta to forum i może znajdzie czas żeby mnie naprawić

Dziękuję za pomoc

Prośba o pomoc 8 miesiąc 2 tygodni temu #18767

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1113
Rydygier - "Oddział prowadzi stały ostry dyżur w przypadku urazów i schorzeń kręgosłupa wymagających pilnego zaopatrzenia." - www.szpitalrydygier.pl/oddzia%C5%82-uraz...dii-i-neuroortopedii
Warto chyba spróbować.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Ostatnia edycja: przez użytkownik421.

Prośba o pomoc 8 miesiąc 2 tygodni temu #18768

• administrator
  • administrator Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • neurochirurg
  • Oklaski: 87
  • Otrzymane podziękowania: 197
Przykro to słyszeć, ale taka jest prawda, nikt nie chce poprawiać po kimś. Samo mrowienie/drętwienie nie jest wskazaniem do pilnej operacji. Co innego, gdyby nie mógł Pan ruszać stopą.
Dr hab. med. Grzegorz Miękisiak
specjalista neurochirurg
Oddział Neurochirurgii
Szpital Specjalistyczny im. Marciniaka we Wrocławiu
www.znanylekarz.pl/grzegorz-miekisiak/neurochirurg/wroclaw
Za tą wiadomość podziękował: użytkownik421

Prośba o pomoc 8 miesiąc 2 tygodni temu #18787

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 49

dawidpe napisał: mieszkam w Lubinie ( dolnośląskie). Dzwoniłem do szpitali min we Wrocławiu, Legnicy, Nowej Soli. Wszedzie terminy na po nowym roku, co gorsza większość odsyła mnie do lekarza, który operował mnie w sierpniu ( nie chcę najwidoczniej po kimś poprawiać).
Po cichu liczę, że może jakiś kierownik odziału czyta to forum i może znajdzie czas żeby mnie naprawić

Dziękuję za pomoc

Mogę Ci podać imię lekarza we Wrocławiu, który mnie operował i zapisał na operację, na którą czekałem tylko 3 tygodnie, ale nie wiem, czy tak by było w twoim przypadku

• Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.065 s.
Zasilane przez Forum Kunena