Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ból po operacji mikrodyscektomii L5/S1

Ból po operacji mikrodyscektomii L5/S1 2 tygodni 3 dni temu #18566

• Biskup
  • Biskup Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Każdy się śmieje i powtarza, ze nadzieja matka głupich ale ja uważam, ze trzeba ja moec
Ja mam i mam nadzieje, ze będzi dobrze.
Nie chce nic zapraszać ale dzisiaj się lepiej czuje duże niż przez te pare dni po ćwiczeniach które odstawiłem odrazy. Mam nadzieje, ze będzie ok i ze ten MRI pokaze , ze nic się nie dzieje złego i l, ze nie będę musil o niego błagać tylko ze mnie wyślą bez problemu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ból po operacji mikrodyscektomii L5/S1 2 tygodni 3 dni temu #18567

• Biskup
  • Biskup Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
Faktycznie długo nie mieszkam już w Polsce i trochę czasem zle pisze. Porem sam się zastanawiam co ja milem na mysli

Ból po operacji mikrodyscektomii L5/S1 2 tygodni 3 dni temu #18569

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1063
  • Oklaski: 38
Biskup napisał:
Każdy się śmieje i powtarza, ze nadzieja matka głupich ale ja uważam, ze trzeba ja moec

Nadzieja umiera ostatnia podobno ;)
Mi mówili że już nic ze mnie nie będzie z niedowładami nóg i stałym bólem, i że najgorsze to że nie potrafię się z tym pogodzić, a że z bólem trzeba się zaprzyjaźnić - jest mi teraz niezmiernie miło że mogę powiedzieć że się mylili, i że cieszę się że nawet nie próbowałem się z bólem "zaprzyjaźnić" a zrobiłem wszystko co mogłem żeby się go pozbyć, tzn. przeszedłem kilka operacji które miały nie pomóc a pomogły.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Ból po operacji mikrodyscektomii L5/S1 2 tygodni 2 dni temu #18570

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 9
Powiem tak samo jak kolega wyżej. Mój problem trudny i złożony (może wkrótce opiszę więcej szczegółów) Od początku wystąpienia problemu ok 2,5 roku, z wielu powodów różne rodzaje bólów nakładały się, jedno ciągłe pasmo bólu. Niedawno też usłyszałam od jednego - nic się już nie da zrobić, od innych- nerw uszkodzony, albo nic tu takiego nie widać. Nie pogodziłam się z tym. I co? Teraz po 4 operacji - noga wreszcie NIE BOLI. W moim przypadku, bzdury, że uszkodzony nerw ani tymbardziej, że nic nie da się zrobić. A czy koniec? Jeszcze nie wiem bo są jeszcze jakieś inne niepokoje, ale może trzeba czasu... Krótko - trzeba być wytrwałym i walczyć.

Ból po operacji mikrodyscektomii L5/S1 2 tygodni 2 dni temu #18571

• melodia
  • melodia Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • 26
  • Otrzymane podziękowania: 410
  • Oklaski: 36
Biskup napisał:
Faktycznie długo nie mieszkam już w Polsce i trochę czasem zle pisze. Porem sam się zastanawiam co ja milem na mysli

U mnie stuknie zaraz 30 lat jak nie mieszkam w Polsce ... ale wiem jak się nie logicznie pisze w stresie i bólu .

Niestety ja czy chce czy nie to przyzwyczaiłam się do bólu ..
U mnie choroba ciagle postępuje i lepiej nie będzie .

W poniedziałek do domu przyjeżdża łóżko szpitalne bym mogła lepiej z niego wstawać i się kłaść . Od marca 4 razy w tygodniu rehabilitacja w domu i tak dzień za dniem leci ...
Ale zawsze mówię ze są tacy co jeszcze gorzej maja niż ja wiec nie narzekam ..

Głowa do góry
Stabilizacja plus 2 Cage S1-L4 2014 styczen , RE stabilizacja i przedluzenie stabilizacji plus 3 Cage S1-L3 2014 lipiec, implantant SCS/Neurostimulator 2015 wiosna , RE implantant SCS/Neurostimulator 2015 zima.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Ból po operacji mikrodyscektomii L5/S1 1 tydzień 6 dni temu #18605

• Biskup
  • Biskup Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
Mam nadzieje, ze jeszcze nie raz się Pani w życiu uśmiechać i tak będzie.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.096 s.
Zasilane przez Forum Kunena