Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Powiklania po operacji L4L5

Powiklania po operacji L4L5 3 miesiąc 2 tygodni temu #17281

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
Jak ja miałem lata temu taką operację i się dowiadywałem o te żele antyzrostowe czy o barricaid to wtedy były takie przepisy że nie było możliwości współ-finansowania leczenia przez pacjenta, a w stawce jaką NFZ płacił szpitalom za operację nie dało się nic więcej zmieścić (kwota za operację była stała określona przez NFZ, prawie niezależna od rodzaju operacji). Nie wiem jak jest teraz, pewnie się to nie zmieniło. Ale i nie słychać żeby prywatnie dawali te preparaty antyzrostowe czy barricaid, mimo że efekty podobno bardzo dobre według doniesień.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 2 tygodni temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Powiklania po operacji L4L5 3 miesiąc 2 tygodni temu #17294

• inina
  • inina Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 12
  • Oklaski: 0
Ja jestem 6 tyg po operacji z czego 10 dni bylo dobrze. Leze w lozku 5 tyg. Powiklania bliznowate. Jednym slowem tragedia. Bole okropne. 3 tyg w szpitalu. Wypisano mnie z recepta bez zasnych wskazowek. Na szczescie jest juz lepiej. Bol tylko w lewym biodrze. Blizne smaruje mascia Cepan. Polecam. Blizna zlagodniala. Ale tych boli dlugo nie zapomne .

Powiklania po operacji L4L5 3 miesiąc 2 tygodni temu #17295

• kiwi2013
  • kiwi2013 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
Cieszę się że już lepiej masz :)

Tylko ta maść CEPAN jest na powierzchowne blizny a one z tego co wiem nie uciskaja struktur nerwowych.
Chodzi o te blizny w środku 7,8cm w głąb skóry no chyba że się mylę...ale to pewnie Uzytkownik421 nas poprawi :)

Powiklania po operacji L4L5 3 miesiąc 2 tygodni temu #17296

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1059
  • Oklaski: 37
Cebulowa na te blizny z wierzchu.. Też kupiłem i miałem używać po ostatniej operacji ale całkiem zapomniałem. W sumie niedobrze bo podobno się lepiej po tym goi i mniejszy ślad zostaje.
Na blizny około korzeniowe to nie działa. Btw. kiedyś tu dopytywałem jaki jest czas tworzenia się tych okołokorzeniowych po operacji bo jakoś dziwnie szybko po operacji niektórym mówią że to na pewno blizny bolą, i się nie dowiedziałem. Taki niejasny temat z tymi bliznami poza tym że to niemiły temat i że wiadomo że się je czasem reoperuje.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 3 miesiąc 2 tygodni temu przez użytkownik421.

Powiklania po operacji L4L5 3 miesiąc 2 tygodni temu #17297

• kiwi2013
  • kiwi2013 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
Bliznami na zewnątrz zero się stresuję :) bardziej się martwię by ta franca w środku się nie zrobiła jakąś większą i nie uciskala...

Nim poszedłem na operację martwiłem się co zrobić by się szybko pierścień włóknisty zagoil i by nie zrobiła się Rewypuklina. Zakupiłem do tego zestaw:
Kolagen I, II i III typu bo z tych kolagenow głównie zbudowany jest pierscieb
Kwas hialurynowy SOLGAR
MSM
DMSO
VIT C
Probalance by odkwasic organizm
Colostrum
ALOES
Peptydy BPC 157

Ale o bliznach wewnątrz które mają wpływ na korzeń nie wiedziałem :(

Powiklania po operacji L4L5 3 miesiąc 2 tygodni temu #17298

• inina
  • inina Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 12
  • Oklaski: 0
Moja wierzchnia blizna miala spore zgrubienie wewnatrz. Dlatego uzywam masci. Jedli chidzi o dalsze blizny to chyba jedt coraz lepiej bo bol jest duzo mniejszy. A wylam jak przy porodzie. Te napady bolu byly okropne. Juz krzyczalam zeby mnie zabili :(). Tragedia jednym slowem.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.104 s.
Zasilane przez Forum Kunena