Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 1 tydzień 1 dzień temu #20154

• Maciurek
  • Maciurek Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 7
  • Otrzymane podziękowania: 63
Mi pieczenie w lędźwiach ustępuje po dwóch piwach. Muszę się napić, jak Ferdynand Kiepski normalnie.;-) Ciekawe co bardziej szkodzi organizmowi: leki NLPZ w tabletkach, czy browar?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 6 dni 20 godzin temu #20158

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 46
Zamiast cieszyć się, że uniknąłem operacji, to leżę cały dzień, bo czuje ból przy poruszaniu. Od 2 dni pieczenie w odcinku lędźwiowym minęło, ale czuje ból w dolnej części pośladka, który promieniuje głównie do tyłu nogi. Łydka jest trochę obolała i cała noga jakby zesztywniała. Ktoś ma jakiś pomysł, co to może być?Coś czuje, że szybko wrócę na stół operacyjny :(

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 6 dni 5 godzin temu #20159

• Jarecky77
  • Jarecky77 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 10
Ja pieczenie w lędźwiach mam od 1,5 roku (3 lata po operacji). Ciągle walczę żeby nie iść kolejny raz na stół. Jesty to nierówna walka bo życie to raczej przypomina to co jesteraz w PL czyli #zostańwdomu bo strach się gdzieś dalej wyprawiać.
wytrzymanie 8h w pracy jest BARDZO uciążliwe.
tabletki za bardzo nie pomagają. trochę spirala bo nie mogę za długo chodzić bo boli a pewnie boli bo za mało chodzę. :(

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 6 dni 4 godzin temu #20161

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert

Jarecky77 napisał: Ja pieczenie w lędźwiach mam od 1,5 roku (3 lata po operacji). Ciągle walczę żeby nie iść kolejny raz na stół. Jesty to nierówna walka bo życie to raczej przypomina to co jesteraz w PL czyli #zostańwdomu bo strach się gdzieś dalej wyprawiać.
wytrzymanie 8h w pracy jest BARDZO uciążliwe.
tabletki za bardzo nie pomagają. trochę spirala bo nie mogę za długo chodzić bo boli a pewnie boli bo za mało chodzę. :(

A jakie tabletki na to bierzesz?

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 6 dni 4 godzin temu #20162

• Jarecky77
  • Jarecky77 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 10
Staram się nic nie brać. Rozciągam się ćwiczę i żyję z bólem, czasem jakies ketanole dexlaki ale z mizernym skutkiem :(
Teraz jednak zaczyna dokuczać coraz bardziej, mam przepisaną "DORETA". Mam zobaczyć jak na to zareaguje organizm nim pójdziemy w coś jeszcze mocniejszego. Myślę jednak że to będzie za słabe - obym się mylił.
też nie chcę się dać kroić bo proponują skręcić dwa poziomy, ale nad nimi mam też wypuklinę więc pewnie za 2 lata było by przedłużanie blokady. Poza tym ruchliwość dość dobra tylko cały jestem spięty/zdrętwiały.

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 6 dni 4 godzin temu #20163

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert

Jarecky77 napisał: Staram się nic nie brać. Rozciągam się ćwiczę i żyję z bólem, czasem jakies ketanole dexlaki ale z mizernym skutkiem :(
Teraz jednak zaczyna dokuczać coraz bardziej, mam przepisaną "DORETA". Mam zobaczyć jak na to zareaguje organizm nim pójdziemy w coś jeszcze mocniejszego. Myślę jednak że to będzie za słabe - obym się mylił.
też nie chcę się dać kroić bo proponują skręcić dwa poziomy, ale nad nimi mam też wypuklinę więc pewnie za 2 lata było by przedłużanie blokady. Poza tym ruchliwość dość dobra tylko cały jestem spięty/zdrętwiały.

Na te bóle leki przeciwbólowe nie działają. Ja biorę leki antydepresyjne i przeciwpadaczkowe. Jeśli ich nie brałeś to spróbuj, bo powinny ci pomóc
Za tą wiadomość podziękował: Jarecky77

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.060 s.
Zasilane przez Forum Kunena