Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 1 tydzień 2 dni temu #19682

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39
Ja już sam nie wiem, co robić. Byłem dzisiaj u innego fizjoterapeuty, który też za bardzo nie wie, co mi jest. Ból pośladka i uda jest okropny, praktycznie nie mogę się już ruszać. Żona próbowała mi trochę pomadowac uda to czułem taki ból, jakby mnie ktoś bił czymś z kolcami. Rezonans mam dopiero za tydzień a noga mi strasznie dretwieje i tylko leżenie na plecach lub lewym boku daje trochę ulgę. Życie w takim ciągłym bólu jest okropne i czasami myślę, że tak już będzie, bo im bardziej staram się z tego wyjść, to jest tylko gorzej

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 1 tydzień 2 dni temu #19684

• essac4
  • essac4 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
Lukas mam tak samo jak ty . Dostałem od fizjoterapeuty cwiczenie do wykonywania w domu takie pol pompki z wyginaniem kregoslupa .Jest tylko gorzej ból ledzwi + doszedł ból w okolicach nerek i pecherza ,bol posladka zostal. Można sie zalamać .

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 1 tydzień 1 dzień temu #19695

• Waga
  • Waga Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 1
  • Otrzymane podziękowania: 25
Nie wiem czy pocieszę, też tak mam. Mimo, że jestem po operacjach, jest lepiej, gorzej, ale nadal też tak mam, że dopadają mnie ostre bóle, tak samo w okolicy nerek, niżej jak jelito i czasem w okolicy pęcherza, czuję jak promieniuje od tyłu do przodu + pośladek + noga. Nie trwa to cały czas, ani noga nie boli cały czas, zwyczajnie z małych dolegliwości robi się ostro z opisanymi objawami i już z głowy dalsze chodzenie, poruszanie się. A najlepiej, że może tak być raz po lewej, a następny raz po prawej.
Trzeba może rozważyć czy ma to jaki związek z jakąś niestabilnością.
U mnie 2 Cage od L4 do S1, ale ostatnio miałam min. usuwany dodatkowy dysk na p. S1- S2, bez śrubek, może to coś nie pasuje, albo powyżej stabilizacji też. Porobię badania, ale jak sami widzicie końca nie ma....

Ostatnia edycja: przez Waga.

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 1 tydzień 1 dzień temu #19696

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert

Waga napisał: Nie wiem czy pocieszę, też tak mam. Mimo, że jestem po operacjach, jest lepiej, gorzej, ale nadal też tak mam, że dopadają mnie ostre bóle, tak samo w okolicy nerek, niżej jak jelito i czasem w okolicy pęcherza, czuję jak promieniuje od tyłu do przodu + pośladek + noga. Nie trwa to cały czas, ani noga nie boli cały czas, zwyczajnie z małych dolegliwości robi się ostro z opisanymi objawami i już z głowy dalsze chodzenie, poruszanie się. A najlepiej, że może tak być raz po lewej, a następny raz po prawej.
Trzeba może rozważyć czy ma to jaki związek z jakąś niestabilnością.
U mnie 2 Cage od L4 do S1, ale ostatnio miałam min. usuwany dodatkowy dysk na p. S1- S2, bez śrubek, może to coś nie pasuje, albo powyżej stabilizacji też. Porobię badania, ale jak sami widzicie końca nie ma....

Czy rwa w ogóle może mieć związek z niestabilnością. Objawy, które miałem przez ostatnie miesiące - pieczenie, ból pleców i krzyża oraz ból przy leżeniu na plecach praktycznie zniknęły. Zamiast tego mam objawy korzeniowe - ból wychodzi z biodra, do pośladka, uda, pachwiny i kolana. Fizjoterapia i ćwiczenia gówno dają i nie wiem po co na to jeszcze chodzę

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 1 dzień 5 godzin temu #19731

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
Cześć,

Zrobiłem nowy rezonans. Możecie rzucić okiem?

Załączniki:

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 21 godzin 46 minut temu #19732

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Pacjent
  • Oklaski: 38
  • Otrzymane podziękowania: 1095
Moim zdaniem retrozmyk i rewypuklina.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1, 2018 - C5/C6 - Mobi-C

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.067 s.
Zasilane przez Forum Kunena