Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 11 miesiąc 1 tydzień temu #16871

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39

Piotr33 napisał: Rehabilituj się przez te kilka miesięcy jak nie będziesz widział poprawy to operacja, ale nie chcę robić tobie nadziei, ja mam niewielką przepuklinę, rehabilitowałem się we wszystkie możliwe sposoby i ból jest coraz większy, chociaż funkcjonuje bez środków przeciwbólowych to ta rehabilitacja nie zdaje egzaminu, więc też prawdopodobnie czeka mnie tez operacja , a neurochirurdzy mówili że to nie nadaje się do operacji

U mnie poprawa była (choć bez rewelacji) dlatego zdziwiłem się, że mam przepuklinę. Dlaczego nie bierzesz leków przeciwbólowych?Ja po serii zastrzyków czuje się lepiej i przez 2 tygodnie miałem tylko 2-3 kiedy ból się trochę nasilał na krótki okres czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 11 miesiąc 1 tydzień temu #16872

• Piotr33
  • Piotr33 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 0
A wiesz skąd się biorą problemy , od siedzącego trybu życia przed monitorem komputera , albo od bardzo ciężkiej pracy fizycznej, ludzie siedzą godzinami przed monitorem i wydaje im się że, jak nic nie dźwigają to nic z kręgosłupem stać się złego nie może, ja powiem tak początkowe problemy z kręgosłupem nawet nie dają większych odczuć , takie jak odwodnienie krążka

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 11 miesiąc 1 tydzień temu #16873

• Piotr33
  • Piotr33 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Daję radę bez przeciwbólowych , chociaż boli i promieniuje do nogi , jak stwierdzę że nie daję rady wezmę przeciwbólowe

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 11 miesiąc 1 tydzień temu #16874

• lukas8504
  • lukas8504 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Ekspert
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 39

Piotr33 napisał: A wiesz skąd się biorą problemy , od siedzącego trybu życia przed monitorem komputera , albo od bardzo ciężkiej pracy fizycznej, ludzie siedzą godzinami przed monitorem i wydaje im się że, jak nic nie dźwigają to nic z kręgosłupem stać się złego nie może, ja powiem tak początkowe problemy z kręgosłupem nawet nie dają większych odczuć , takie jak odwodnienie krążka

Mnie załatwiło głównie to, że od 6 lat pracowałem w domu i zamiast przy biurku, to często siedziałem półleżąco przed komputerem, bo przecież nikt mi nie zabroni, jak sam jestem sobie szefem:/ Teraz tego żałuje

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 11 miesiąc 1 tydzień temu #16875

• Piotr33
  • Piotr33 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Przeciwbólowe to takie ściemniacze, tak naprawdę nie wiesz czy jest lepiej czy gorzej , jak nie musisz to nie bierz

Bóle lędźwiowe i metoda McKenzie 11 miesiąc 1 tydzień temu #16876

• Piotr33
  • Piotr33 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Początkujący
Ja mam pracę od 9 lat siedzącą przed monitorem , to nie ma znaczenia czy półleżącą czy nie, jest obciążenie na kręgosłup poprzez postawę , nawet człowiek może nie zdawać sobie z tego sprawy że obciąża kręgosłup

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.102 s.
Zasilane przez Forum Kunena