Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pogłębiona skolioza,

Pogłębiona skolioza, 2 tygodni 5 dni temu #16654

• Mysza1209
  • Mysza1209 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam.mam 30 lat
Od soboty leżę z podejrzeniem wypadnięcia dysku.Wczesniej bolał mnie kręgosłup ale nigdy aż tak mocno jak teraz.Bol ciągnie się do lewego uda oraz zauważyłam częstsza potrzebę oddawania moczu.
Dwa lata temu był wykonany rezonans z powodu niewyjaśnionego puchnięcia lewego uda.Aktualnie czekam do czerwca na kolejny, przyjmuje leki przeciwbólowe i zwiot

czające mięśnie przepisane od lekarza rodzinnego.
Wyniki sprzed dwóch lat:
-lewoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego z rotacja trzonów
-pogłębiona lordoza na pograniczu L/S,poziome ustawienie kości krzyżowej
-niewielki zeslizg tylny trzonu L5 na około 3-4 mm
-na poziomie l4/L5 centralno-lewoboczne uwypuklenie tarczy na 2-3 mm ze splyceniem lewego zachylka korzeniowego i otworu miedzykregowego
-na poziomie L5/s1 centralno-lewoboczne uwypuklenie tarczy na osteofitach do 3 mm z umiarkowanym zwężeniem lewego zachylka korzeniowego
-pytanie moje co dalej robić ?umowic się do neurochirurga ?lekarz rodzinny nie dał mi skierowania nawet dalej tylko przepisał leki na zatuszowanie bólu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pogłębiona skolioza, 2 tygodni 3 dni temu #16655

• Bałykan
  • Bałykan Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 44
  • Oklaski: 12
Bez nowego i aktualnego rezonansu nikt Tobie nic nie powie, a sądząc po opisie tego starego to dużo mogło się tam dziać. I zdecydowanie powinnaś pójść do neurologa/neurochirurga gdy już będziesz miała wyniki, więc umawiaj się, bo nawet prywatnie trzeba swoje odczekać na wizytę.
Nie jestem lekarzem i nie udzielam porad medycznych.

luty 2016 - dyscektomia/fenestracja L5-S1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.084 s.
Zasilane przez Forum Kunena