Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dwa tygodnie po Microdisectomii - udana operacja?

Dwa tygodnie po Microdisectomii - udana operacja? 4 tygodni 1 dzień temu #16593

• Pablo
  • Pablo Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam,

Dwa tygodnie temu przeszedłem zabieg microdisectomii na odcinku L5/S1. Objawy sprzed operacji to ból prawej nogi od uda do łydki, drętwienie i słabsze czucie.
Bezpośrednio po operacji objawy ustąpiły jednak po kilku dniach zaczęło wracać lekkie drętwienie i słabsze czucie oraz lekki ból w udzie i łydce. Ból pojawia się głównie podczas chodzenia (mam zalecenie od rechabilitanta aby robić spacery po domu co 2-3h po 5-10 minut). Pytanie czy powrót bólu to oznaka żę operacja się nie udała? Cały czas czuję ćmienia w tej nodze. Idąc na operację miałem nadzieję, że wszystko wróci do normy. Czy to lekarz coś sknocił?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dwa tygodnie po Microdisectomii - udana operacja? 2 tygodni 1 dzień temu #16668

• bubik
  • bubik Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
ja mam podobnie, dzis 17 dzien po operacja a podczas chodzenia czuję ćmiący ból jak przy rwie kulszowej - myślałem że to mięśnie osłabione itp dają taki efekt bólowy, ale nie chcę sie oszukiwać. Łydka jest napięta, ból pod kolanem, w pośladku i lędźwiach. Nie wiem że nadwyrężyłem/ przeciążyłem coś od chodzenia - podobni ja Ty starałem się co godzine pochodzić prze 15 min, tydzień po operacji przeszedłem spokojnie spacerem ponad km. Nic nie dzwigałem, nie schylałem się, wstawanie z łóżka wg zasad. Mam wrażenie że coś uciska korzeń, nie wiem czy może ten nerw jest jeszcze na tyle podrażniony, oby nie rewypuklina...mam ewidentnty objaw Laseque’a przy 45 stopniach. \\szukałem na forum, ludzie twierdzą na ogół że takich dolegliwości w większości po operacji nie mają...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.080 s.
Zasilane przez Forum Kunena