Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: L5/S1 - przepuklina 9mm

L5/S1 - przepuklina 9mm 6 miesiąc 1 tydzień temu #16554

• Maciurek
  • Maciurek Avatar
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 7
Proponuję zrobić krążenia biodrami na stojąco. Jeżeli wyczuwalne są jakieś przykurcze, czy to w plecach, czy to w biodrach, udach, podudziach, to trzeba to rozciągnąć, wszystkimi dostępnymi środkami. Jeden napięty mięsień potrafi zachwiać równowagę w miednicy, wykręcić ją, co powoduje ból, nawet w stopie. Gdyż jak wiadomo jeden mięsień ciągnie drugi. Taśmy mięśniowe, itd. Jeżeli jest luźniutko, a boli, to bym się zastanawiał nad zabiegiem. Chociaż pięć miesięcy to jest krótko i bym się rehabilitował, ćwiczył, yoginizował, odstresowywał, chudł, kombinował, jak tylko się da.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

L5/S1 - przepuklina 9mm 2 miesiąc 4 dni temu #17918

• ess
  • ess Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam ponownie,

niecałe pół roku temu byłem już w takim stanie, że zapisałem się na operację u dr Winklera. Ponieważ tydzień później poczułem się troszkę lepiej odwołałem zabieg, czego po kolejnym tygodniu żałowałem bo wszystkie dolegliwości wróciły. Przed kolejnym zapisaniem się na operację, postanowiłem wykorzystać skierowanie od ortopedy na zabiegi na kręgosłup. W przychodni pod koniec lutego powiedziano mi, że w tym roku nie ma już miejsc i zapisy są już na przyszły rok 2020 ale od kwietnia.. Już miałem wychodzić, patrzę a na ścianie jest cennik zabiegów, jakbym chciał zrobić je od ręki. Po przeanalizowaniu wybrałem terapię manualną - koszt 50 zł - mówię co mi tam spróbuję jak mi nie pomoże to zrezygnuje. I wiecie co po dokładnie 10 takich zabiegach wszystkie dolegliwości ustąpiły - chodziłem raz w tygodniu, a zabiegi polegały na masażach (bardzo mało przyjemnych) m.in. rozciąganie powięzi itp.. Obecnie chodzę co dwa tygodnie + basen 2 razy w tygodniu. Mam tylko nadzieję, że ten stan utrzyma się jak najdłużej. Także moi drodzy próbujcie a może i wam się poszczęści. I pamiętajcie na forum piszą opinię w 90% ludzie niezadowoleni - ja sam zbierałem się do napisania tego postu około 3 miesiące, bo mi się po prostu nie chciało, ale mówię sobie muszę to zrobić, żeby dodać innym siły do walki o powrót do sprawności unikając operacji.

Pozdrawiam i zapewne do usłyszenia, no bo czuję się co prawda w pełni zdrowy, ale przepuklina jak była tak pewnie jest i nadal :)

L5/S1 - przepuklina 9mm 2 miesiąc 4 dni temu #17919

• Maciurek
  • Maciurek Avatar
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 7
To wspaniała informacja. Trzeba dbać teraz o siebie. Jak najwięcej ruchu, jak najmniej siedzenia i stresu, a wszystko będzie dobrze. Pozdr.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.090 s.
Zasilane przez Forum Kunena