Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: ból w biodrze, pośladku, nodze

ból w biodrze, pośladku, nodze 7 miesiąc 6 dni temu #16066

• maska_pl
  • maska_pl Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 13
  • Oklaski: 1
Przez miesiąc regularnie uciskałam, rolowałam i rozciągałam swój gruszkowaty, ale niestety bez większego efektu. Nie było tragicznie, niby coś pomagało, ale nie byłam w stanie pozbyć się uczucia bolącej guli w głębi pośladka. W końcu udałam się na wizytę do kolejnego, z listy „poleconych i sprawdzonych przez znajomych”, fizjoterapeuty. Pouciskał mi miejsce z przodu/ po skosie tam gdzie udo łączy się z tułowiem, tuż za kością biodrową. Bolało okrutnie. Potem uelastycznił okolice nerki, jako że jest podejrzana o powodowanie ucisku na jakiś nerw. Trudno mówić jeszcze o trwałym efekcie, jako że było to wczoraj, ale od razu zniknęła gula w pośladku. Jak pojawia się jakiś śladowy ból w pośladku uciskam, wciąż obolałe, miejsce za kością biodrową i od razu znika. Jako pracę domową otrzymałam uciskanie właśnie tego miejsca kauczukową piłeczką, co też zamierzam robić. Ewentualnie pozycja w klęku z głową przy podłodze, pośladkami w górze, która podobno ma przynieść natychmiastową ulgę, jeżeli za ucisk odpowiedzialna jest nerka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.068 s.
Zasilane przez Forum Kunena