Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Szukam neurochirurga z Katowic.

Szukam neurochirurga z Katowic. 1 tydzień 4 dni temu #15784

• rossi22
  • rossi22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Wilku wyslij mi numer tel na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zadzwonie jutro do Ciebie to pogadamy.Jezeli niema zadnego problemu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam neurochirurga z Katowic. 1 tydzień 4 dni temu #15785

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1001
  • Oklaski: 33
W Bielsku-Białej bywa w któryś dzień w CMR bardzo dobry ortopeda od kręgosłupów - Krzysztof Łokas, coś tam operuje też Tomas Nytra, nie słychać żeby ktoś na niego narzekał ale chyba stosunkowo niewiele zabiegów robi. Do tego na śląsku są jeszcze Tomek Wądek, Zdzisław Stachura, ale nie wiem czy nadal operują i jak jest z dostępem do nich. Do lekarzy z Piekar Śląskich które kiedyś słynęły z kręgosłupów teraz chyba już w ogóle dostępu nie ma z tego co ludzie pisali. Powiem szczerze: na Śląsku jest dramat z leczeniem kręgosłupów. Albo wykształceni w tym kierunku lekarze powyjeżdżali, albo nigdy ich nie było, i ŚUM ich po prostu nie kształci - jedynie przyjezdni. Najniższy poziom wiedzy o kręgosłupach w województwie śląskim obecnie jest moim zdaniem w szpitalu św. Barbary w Sosnowcu - po prostu dramat, nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 3 dni temu przez użytkownik421.

Szukam neurochirurga z Katowic. 1 tydzień 3 dni temu #15790

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 49
  • Oklaski: 6
Moim zdaniem jeżeli nie ma ryzyka uszkodzenia nerwu od ucisku to nie operowac tylko cwiczenia i fizjo ( basen sauna -chodzisz?) tym bardziej jeżeli kregoslup nie byl nigdy otwierany. ja tez zwiedzilem caly slask w poszukiwaniu fizjoterapety ktory mi pomoże i nie znalazlem, najbardziej cenilem sobie provita żory ale teraz sie tam zwolnil Marcin do którego chodzilem i zaklada wlasny biznes. poslale ci pw

Szukam neurochirurga z Katowic. 1 tydzień 2 dni temu #15796

• rossi22
  • rossi22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Wilku w srode jade do Wojtachy i wtedy zobacze pod nóż sienapewno niebede pchal, chociaz sam juz niewiem co mam robic bo jeden neuro powiedzial zeby nieoperowac bo moze mi tyllo zaszkodzic,ortopeda z piekar powiedzial ze niemam stabilizicaji w kregoslupie i proponuje implant.Jezeli chodzi o basen to juz testowalem i jestem po nim sztywny jak struna.Zobacze co mi powie Wojtacha.Jak leze na brzuchu i plecach to nic nieczuje,jakmam gdziesc isc to boli tak ze niemoge przejsc 200m, a najgorsze mam podczas siadania bol taki w posladku i ledzwie ze szok, ale jak sie juz uloze na krzesle to po monucie przechodzi, i jak wstane to zas boli.U mnie jest jakas zagadka rano jak wstane to tez nieboli dopiero jak sie rozruszam z 15 min to zas zaczyna rwać.

Szukam neurochirurga z Katowic. 1 tydzień 2 dni temu #15798

• rossi22
  • rossi22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Moze mi ktos napisac jak się wrzuca na forum zdjecia z rezonansu?

Szukam neurochirurga z Katowic. 6 dni 11 godzin temu #15854

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1001
  • Oklaski: 33
Nie ;)
Programem np. RadiANT Dicom Viewer , eksport z niego do .jpg z anonimizacją i dodanie jako plików + wstawienie na forum
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.124 s.
Zasilane przez Forum Kunena