Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Szukam neurochirurga z Katowic.

Szukam neurochirurga z Katowic. 2 miesiąc 1 dzień temu #15777

• rossi22
  • rossi22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Szukam dobrego neurochiruga z okolic Katowic.Dostalem namiar na dr Macieja Wojtache i szukam opini na jego temat, drugą opcją jest doktor Zapalowicz.Może ktoś z was mial do czynienia z tymi lekarzami i podzieli się swoją opinią? Dodam że walczę już 11 miesiecy przepukliną ledzwiową l5s1 i wykorzystalem już wszystkie opcje aby zapobiec operacji.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szukam neurochirurga z Katowic. 2 miesiąc 1 dzień temu #15778

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 50
  • Oklaski: 7
Ja miałem 1-sza operke u dr Wojtachy, forum.drkregoslup.pl/forum/o-nas/4640-wilku25

Szukam neurochirurga z Katowic. 2 miesiąc 1 dzień temu #15780

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1004
  • Oklaski: 35
Na Śląsku najlepsi lekarze moim zdaniem od kręgosłupów są w małopolsce i na opolszczyźnie.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Szukam neurochirurga z Katowic. 2 miesiąc 1 dzień temu #15781

• rossi22
  • rossi22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Wilku przeczytalem twoja historie i widze ze mamy podobną historie ja tez gralem w pilke nozną prawie 15 lat.Tylko u mnie ta przepuklina na poziomie l5 s1 jest mala bo tylko 4 ml ale daje tak w dupe ze odicina mi prawą noge a probowalem już wszystkiego zastyrzyki,sterydy,fizjoterapuci,sanatorium,akupunktura i dalej boli dostalem namiary na Wojtache bo pobobno jest dobry ale mam dylemat po tym co przeczytalem.Za tydzien mam wizyte u niego i zobacze co powie .

Szukam neurochirurga z Katowic. 2 miesiąc 1 dzień temu #15782

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 50
  • Oklaski: 7
Kontakt z Wojtachą miałem dobry i nic zlego na niego nie powiem, natomiast czy cos poszlo nie tak w trakcie zabiegu czy po prostu mialem pecha to juz sie nie dowiem. 4 mm to teoretycznie mała przepuklina. U jakich fizjo byles?

Szukam neurochirurga z Katowic. 2 miesiąc 1 dzień temu #15783

• rossi22
  • rossi22 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Fizjo Tomek Kęsy z dobrowy gorniczej,Piotr Dzrzaszcz z olkusza ale tam ida na ilosc wizyta tylko 30min i taka laskaz jaworzna, teraz lecze sie u dr Blechy z Żywca leki homoepatyczne plus nastawianie 2miesiace i bez poprawy.Masz niary na kogoś ze śląska.Fizjo rozkladają rece Kesy dal mi namiary na Wojtache bo od niego pacjenci sie operowali podbno spoko.Ale sie wacham. Niewiem co mam dalej robic podobno zabieg to ostateczność.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.087 s.
Zasilane przez Forum Kunena