Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Problemy z kręgosłupem i nogą. (zdjęcia MRI)

Problemy z kręgosłupem i nogą. (zdjęcia MRI) 1 tydzień 2 dni temu #15806

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1001
  • Oklaski: 33
Kurcze nie mogę znaleźć teraz tych maili żeby sprawdzić który to szpital był, ale chyba na Banacha - spcsk.pl/content/dwie-kliniki-samodzieln...-w-warszawie-przy-ul . Może teraz czasy mają krótsze niż 3 lata oczekiwania, jak dostali się do tej jakiejś sieci europejskiej diagnostyki chorób rzadkich. WIM też się chwali specjalistami od przypadków dziwnych.

Pytasz czy to może być od głowy - nie mam pojęcia o schorzeniach głowy ale jeśli neurolog tak zasugerował to może on na podstawie swojej wiedzy wie że jakieś schorzenie może powodować taką intensyfikację objawów że wszyscy inni mówią że to niemożliwe żeby tak bolało. Lekarze najczęściej znają przypadki powszechne, w rzadkie nie wnikają. Jakbyś miał chociaż tak pół na pół opinii że zmiany które masz mogą powodować te dolegliwości które odczuwasz to by można mieć jakieś poważne wątpliwości co do opinii, a tak to może faktycznie jakaś inna choroba powoduje nasilenie objawów (przeważnie obstawia się boreliozę ale to piszesz że masz wykluczone). Przy EDS ludzie też mają o wiele większe dolegliwości niż by wynikało z badań obrazowych, stąd mi przyszło na myśl - ale to się raczej widzi po nadmiernej ruchomości swoich stawów, rozciągliwości skóry, itd.
Jak masz coś rzadkiego to raczej nie licz że lekarz spoza ledwie kilku ośrodków w Polsce zajmujących się rzadkimi to zdiagnozuje :unsure:
Ja ostatnio nie biorę antydepresantów bo się lekarzowi nie chciało przepisać (dziwna jest w Polsce medycyna - jak napiernicza to lekarzom się nie chce diagnozować tylko ślą na antydepresanty, jak się bierze antydepresanty to się pytają po co i robią łaskę że je przepiszą..), to zwiększył mi się poziom czasem skrajnej irytacji dolegliwościami (na antydepresantach mniej nie boli ale mniej się człowiek w..wia tym że coś boli) i zmniejszyły chęci do robienia czegokolwiek.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 2 dni temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: Wergkam

Problemy z kręgosłupem i nogą. (zdjęcia MRI) 1 tydzień 2 dni temu #15807

• Wergkam
  • Wergkam Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
" Lekarze najczęściej znają przypadki powszechne, w rzadkie nie wnikają " - albo ci powiedzą że wszystko to wina psychiki.
No właśnie też myślałem czy nie wybrać sie na Banacha lub WIM ( tam może uda mi się wcześniej dostać )
Badanie boreliozy miałem metoda elisa która jest podobno bardo mało czuła. Czekam na wyniki metodą western blot może tam coś wyjdzie. Jak wyjdzie wynik negatywny to i tak się zastanowię nad antybiotykami. Czytam o tej boreliozie to objawy moga na nią wskazywać. Myślę jeszcze czy to nie początki SM.
Dzięki na jakieś naprowadzenie z tym Banacha i WIM. Przynajmniej nie będę marnować czasu na innych lekarzy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.117 s.
Zasilane przez Forum Kunena