Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Przepuklina L5/S1 prośba o pomoc

Przepuklina L5/S1 prośba o pomoc 2 tygodni 1 dzień temu #15748

• Mat
  • Mat Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Jak do tej pory wszystkie konsultacje mam prywatne, to samo badania. Do Poznania jadę właśnie do pana Piotra na konsultację. Jeżeli to nie tajemnica to jakie wybrał Pan sobie miejsce na zabieg? Moja rehabilitantka Pani z ogromnym doświadczeniem, która ma od lat swoją firmę rehabilitacyjną, mówi, żebym jeżeli tylko mogę odwlekał operację, chyba, że nie będzie innego wyjścia. Trafia do niej mnóstwo osób po operacjach które czują się gorzej niż przed. Potem idą na drugą i trzecią operacją robią rezonans i wygląda to jeszcze gorzej niż przed pierwszym zabiegiem. No ale czasami nie ma wyjścia, moja sąsiadka miała atak i ratowała się 3 tygodnie zastrzykami, po czym poszła na zabieg. Rwa zniknęła ale nogę podwija pod siebie i ta noga nigdy już nie dojdzie do normalnego stanu, tak jej przyjanmniej powiedzieli na rehabilitacji. Z kolei jej mąż ma kosmiczne przepukliny i do dzisiaj się nie operował a trwa to już 25 lat :-)
Ostatnio zmieniany: 2 tygodni 1 dzień temu przez Mat.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przepuklina L5/S1 prośba o pomoc 2 tygodni 1 dzień temu #15750

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
  • Otrzymane podziękowania: 47
  • Oklaski: 13
Dokładnie takie same opinie zebrałem od osób po zabiegach,dlatego powstrzymuje się przed operacją mam nadzieje że nic nie będzie się działo się z
dyskami wyżej .
Jestem w dobrej sytuacji bo za dwa lata nabywam praw emerytalnych jeśli sytuacja mnie zmusi to popracuje jeszcze 5 lat.
Zabezpieczyłem się finansowo choć nie stać mnie na dr Clavel a zaryzykował bym sztuczne dyski o ile bym się kwalifikował.
Wybór dobrego lekarza też nie jest prosty.
Szkoda że ma Pan problemy z dyskami w piersiowym bo dyski w lędźwiowym na tle mojego L5/S1 tak tragicznie nie wyglądaja.
Ja liczę że po prostu dysk się obkurczy i stanie się mało ruchomy .
Jutro rano wybieram się do Karpacza z córką zaliczymy Śnieszke i wieczorem wrócimy do domu zapowiada się świetna pogoda.
Karkonosze to takie góry spacerowe jak dla mnie.
Mam nadzieje że diagnoza dla Pana będzie pomyślna zdrowia życzę.

Przepuklina L5/S1 prośba o pomoc 2 tygodni 1 dzień temu #15751

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
Jeśli chodzi o zabieg to najpierw była prywatna klinika Spor klinika Żory zabieg endoskopowy ale tam kazali czekać a po 1,5 roku lekarz stwierdził że nie wymagam
zabiegu.
W tym samym czasie otrzymałem skierowanie do Opola chwalą się że to najlepszy odział w Polsce.
Czas oczekiwania na zabieg nie określony na ponownej konsultacji byłem po 2 latach i też na podstawie RM stwierdzili że nie wymagam zabiegu.
Teraz mamy w Kluczborku szpital prywatny prowadzony przez lekarzy z Opola prywatny szpital w Korfantowie.
A na Śląsku też Klinikę w Nieborowicach i klika w Katowicach,między innymi dr,Kwieka który wykonuje zabiegi w Jeleniej Górze.
Jest jeszcze Tarnów i Rzeszów a i w Krakowie i Zakopanym jest paru specjalistów.
Trudność to znalezienie tego jednego i zaufanie mu.

Przepuklina L5/S1 prośba o pomoc 1 tydzień 5 dni temu #15766

• Mat
  • Mat Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Bardzo dziękuję za informację.
. Rozmawiałem w weekend z kilkoma osobami na żywo które miały tez operację przepukliny kręgosłupa lędzwiowego. I jednak zdarzają się osoby u których taka operacja sie udała. Jeden kolega miał robioną operację 10 lat temu usuniecie dysku, pół roku zwolnienia. Do dzisiaj pracuje fizycznie w własnej firmie i dzwiga przedmioty po 80 kilogramów i nic mu sie więcej nie sypnęło. Drugi też miał robioną przepuklinę kilkanaście lat temu i do dzisiaj jest wszystko w porządku. Także są też tacy u których zabieg przyniósł zamierzony efeft.
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 5 dni temu przez Mat.

Przepuklina L5/S1 prośba o pomoc 1 tydzień 5 dni temu #15775

• gucio1960
  • gucio1960 Avatar
  • Wylogowany
  • Stały bywalec
Problemem jest podjęcie prawidłowej decyzji o zabiegu by znaleźć się w tej grupie osób zadowolonych a nie pogorszyć swojego stanu . :)
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.121 s.
Zasilane przez Forum Kunena