Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: kręgosłup lędzwiowy

kręgosłup lędzwiowy 1 tydzień 6 dni temu #15651

• jaogdana
  • jaogdana Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
hejka . w opisie rezonansu mam napisane tak proszę o wyjasnienie tych wyników bo nie za bardzo się znam

Dehydratacja krążków m/k L4/L5 L5/S1
krążki międzykręgowe L4/L5 L5/s1 obniżone z uogólnionym uwypukleniem z uciskem na worek oponowy
zmiany te zwężają wejścia do zachyłków bocznych .. proszę mi o wyjasnienie /rozjasnienie tego co znaczy zwężenie wejścia do zachyłków bocznych ?? czy zachyłki boczne dzielą sie na jakies strefy ?? Czy to się operuję ? dodam ze bolą mnie nogi jak chodze i stoje czuje zmęczenie i cięzkosc nóg bolą mnie obie nogi ból w posladku w udzie i w łydce .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

kręgosłup lędzwiowy 1 tydzień 3 dni temu #15654

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 995
  • Oklaski: 32
Opis nie zawiera jakichkolwiek jednoznacznych informacji, jest nawet możliwe że został wygenerowany przez jakiś kiepski automat z oprogramowania a nie przez lekarza radiologa, sądząc po tym jak jest ubogi. Wygląda jak jakiś test programu-automatu robiącego opisy napisanego przez licealistów na zaliczenie semestru z informatyki. Jedynie obejrzenie zdjęć przez lekarza i porównanie z objawami może dać jakieś odpowiedzi, opis nadaje się jedynie do śmieci.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 3 dni temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.110 s.
Zasilane przez Forum Kunena