Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rezonans magnetyczny kręgosłupa L-S

Rezonans magnetyczny kręgosłupa L-S 2 miesiąc 3 tygodni temu #15595

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 1002
  • Oklaski: 35
Nie, tylko tam masz tyle różnych zmian w tym pooperacyjnych że po zdjęciach które wstawiłaś nie da się nic mądrzejszego stwierdzić niż jest w opisie, a nawet jakby był komplet zdjęć to wątpliwe żeby w Polsce znalazł się pacjent który ma taką wiedzę żeby ocenić MRI po 2 operacjach. Po prostu w Twoim przypadku bardzo dobry lekarz + komplet obrazów + najlepiej badanie pacjenta na miejscu jest dobrym wyjściem, a jeśli szukasz dodatkowej opinii o badaniu MRI przez internet (niektórzy w Polsce i za granicą takich udzielają), to jedynie dobry lekarz + komplet badań. To nie jest jakaś prosta pojedyncza zmiana.
Ja mam pewnie nie lepsze MRI po operacjach (po operacjach nigdy to nie wygląda ładnie na MRI), ale przynajmniej mam w końcu tak to porobione że nie cierpię tak okrutnie jak wcześniej, tak że nawet nie bardzo chcę swoje zdjęcia MRI ledźwiowego oglądać już teraz.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 3 tygodni temu przez użytkownik421.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Rezonans magnetyczny kręgosłupa L-S 2 miesiąc 3 tygodni temu #15596

• paula
  • paula Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 1
i to najwazniejsze ze przestałes cierpiec.. ze masz zrobione jak powinno byc zrobione /.. ja niestety jestem w drodze.. po to swoje zdrowie. chociaż ja juz nie mam siły.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Rezonans magnetyczny kręgosłupa L-S 2 miesiąc 3 tygodni temu #15597

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
Pacjentowanie to jest bardzo wyczerpujące zajęcie, chociaż mam wątpliwości czy akurat na tym powinniśmy spędzać tak długi czas, i kto był tak błyskotliwy że to tak zorganizował, no i czy wiedział co robi ludziom. Przy tym tempie przybywania nowych dobrych lekarzy (bo kręgosłupy to dość świeży temat, internet - możliwość komunikacji również) to nie wiem czy coś się zmieni. Nadal najważniejsza jest polityka, kolejki i pieniądze a nie pacjent, wykształcony lekarz i jak najskuteczniejsze / optymalne leczenie :unsure: Ciężkie czasy dla pacjentów, a to wszystko za przysłowiową miskę ryżu.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Rezonans magnetyczny kręgosłupa L-S 2 miesiąc 3 tygodni temu #15598

• paula
  • paula Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
jednak to ten przekrój co przysłałam i nie wiadomo skad pochodził pochodzi z l5 s1
Załączniki:

Rezonans magnetyczny kręgosłupa L-S 2 miesiąc 3 tygodni temu #15599

• paula
  • paula Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
to zdjęcie co przysłałam w załączniku z rezonansu magnetycznego .. przypomina mi to zdjęcie ze stenozą kanału kręgowego
Załączniki:

Rezonans magnetyczny kręgosłupa L-S 2 miesiąc 3 tygodni temu #15602

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
Dobrze dobrana ilustracja.

Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.109 s.
Zasilane przez Forum Kunena