Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Czuję swoją stabilizację

Czuję swoją stabilizację 2 tygodni 6 dni temu #15396

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 73
  • Oklaski: 14
Heyka! Tak jak w tytule czy to normalne że czuję stabilizację i przy tym--- kazdym ruchu ktory wykonuje ogromny bol mi przechodzi koło nogi jakby rwa? Wczesniej pisalam tu na forum że chcą mi wyjac śrubki a teraz czuje swoja stabilizację. Przewrót na boki w łóżku sprawia OGROMNY BOL W ODCINKU STABILIZACJI lekarza mam z nowym Mr w sierpniu...Ktos z Was też czuję stabilizację???czy Mr pokazuje np.pekniete prety badz sruby czy lepsza jest w tym przypadku tomografia?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czuję swoją stabilizację 2 tygodni 6 dni temu #15397

• soft
  • soft Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 6
Jeśli coś pękło (śruba , pręt, kość) na początek wystarczy RTG
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Czuję swoją stabilizację 2 tygodni 6 dni temu #15398

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Tylko pytanie czy to wtedy czuc?? Pytam bo ja mam wszystko wymienione od S1 do L4 dolegliwosci mialam od momentu ostatniej operacji 3 lata temu ale teraz dolegliwosci sa na tyle duże ze nie idzie funkcjonowac normalnie Lekarz chce wyjac sruby ale czy powodem nie jest np pęknięcie czegoś?Mam wrazenie ze po omacku jestem leczona...cos wie ale nie mowi w prost tylko kaze robic badania dziwie sie ze zamiast tk mam mr a mowil mi o tk....Jesli jest ktos kto czuje stabilizację swoja w słupku to napiszcie jakie mieliscie dolegliwości

Czuję swoją stabilizację 2 tygodni 6 dni temu #15399

• tedi
  • tedi Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 15
  • Oklaski: 1
Ja jestem po stabilizacji s1-l4 już 9 miesiąc, i niestety mam od samego początku nieprzyjemne odczucia związane z posiadaniem tego instrumentarium.Czały czas odczuwam gniecenie i szarpanie w miejscu wkręcenia śrub.Do tego stopnia że nie mogę założyć dzinsów lub innych dopasowanych spodni ,bo mam odczucie że mi drażnią te okolice .W sumie cały czas śmigam w luznych dresach.Ból doskwiera zwłaszcza w okolicy kości krzyżowej .Do tego wystrzelił mi dysk wyżej i lekarz chcę przedłużyć śrubki piętro wyżej :S :S :S Może tak być u Ciebie, że z czasem pracy stabilizacji w ciągu tych miesięcy śruba weszła w konflikt z którymś z korzeni nerwowych .W sumie rzadko lekarze podejmują się usuwania stabilizacji-jak to cholerstwo kością obrośnie to trzeba niezłej siły żeby to usunać.Znajoma miała usuwaną stabilizację to przy okazji uszkodzili jej worek oponowy ,i musiała mieć reoperację,bo płyn mózgowo rdzeniowy wyciekał i kobitka miała poważne problemy .W sumie nie znam osobiście wielu osób po stabilizacji -więc nie mogę wypowiedzieć się co odnośnie większej ilości przypadków .
The following user(s) said Thank You: elektra

Czuję swoją stabilizację 2 tygodni 5 dni temu #15400

• elektra
  • elektra Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
Na dzien dzisiejszy to wiem ze również u mnie dysk wyzej tj L3 nad operowanym poziomem bedzie do operacji.Ja od samego momentu włożenia tlifa" mam te okropne dolegliwosci tez czuje gniecenie i przy kazdym ruchu ze mam włożone te sruby.... Najgorzej jest rano i jak kicham bol od samej stabilizacji az do nogi mnie ciagnie...ale czy jest możliwa rwa kulszowa majac stabilzacje bo tak to odczuwam.....

Czuję swoją stabilizację 2 tygodni 5 dni temu #15401

• tedi
  • tedi Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 15
  • Oklaski: 1
Może blizna okołokorzeniowa się zrobiła?
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.084 s.
Zasilane przez Forum Kunena