Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prosze o pomoc l5/s1

Prosze o pomoc l5/s1 7 miesiąc 1 tydzień temu #14871

• suchy2121
  • suchy2121 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam serdecznie. Proszę o pomoc i.podpowiedź odnośnie rezonansu l-s. W opisie rezonansu wrzesien 2017 niewielka protruzja l-5/s1 bez cech ucisku na korzenie nerwowe. Wszystko zaczęło sie od wakacji zaczął bolec mnie kregoslup do tego doszly bole w prawej lydce i stopie, obecnie boli mnie caly kregoslup z gory na dół, oraz oba kolana i łydki. Do tego boli mniw głowa, bol jest taki ze funkcjonuje zazwyczaj bez leków, objaw lasagua ujemny, straszne przykurcze w udach, do tego takiw uczucie pieczenia. Pod koniec listopada powtórzony rezonans l-s w opisie nie stwierdza sie przepuklin w odcinku ledzwiowym. Prosze o.pomoc. moze to bolerioza? Jak bylwm maly ugryzl mnie kleszcz bylo to jakoś 12lat temu. Czuje tez czasami mrowienie w dlocniach i skacze ni czasem powieka i strzelają mi stawy szczegolnie kolano prawe.
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 1 tydzień temu przez suchy2121.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prosze o pomoc l5/s1 7 miesiąc 1 tydzień temu #14872

• Bałykan
  • Bałykan Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 39
  • Oklaski: 11
Nie wiem, czy tam nie ma kręgozmyku L5-S1, ale niech ktoś obeznany się wypowie.

A poza tym, chłopie, skasuj te zdjęcia jak najszybciej! Podajesz takie dane na ogólnodostępnym forum? :blink: Chcesz oprócz problemów ze zdrowiem, mieć problemy finansowe, spłacając za kogoś kredyt!?

Jak to widzi moderator, to niech to szybko skasuje, bo człowiek prosi się o problem. Potem wstawi obrobione zdjęcia.
Nie jestem lekarzem i nie udzielam porad medycznych.

luty 2016 - dyscektomia/fenestracja L5-S1
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Prosze o pomoc l5/s1 7 miesiąc 6 dni temu #14875

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 48
  • Oklaski: 5
może coś reumatologicznego, ile masz lat? nie zaszkodzi badanie krwi w kierunku stanu zapalnego

Prosze o pomoc l5/s1 7 miesiąc 5 dni temu #14899

• suchy2121
  • suchy2121 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
25 lat, crp 2 ob 1 wszystkie wyniki książkowe... igg igm w normie. Zaczelo sie niewinnie od bólu kregoslupa i lydki. Teraz bol wedruje wszędzie... obawiam sie ze to moze byc bolerka bo za dzieciaka mialem dwa kleszcze z wywiadu. I

Prosze o pomoc l5/s1 7 miesiąc 5 dni temu #14900

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 995
  • Oklaski: 32
Ból od kręgosłupa promieniuje w dół od miejsca uszkodzenia kręgosłupa, czyli żeby bolał "cały" to uszkodzenie musiałoby być w szyjnym, i dawać objawy np. w postaci drętwienia rąk czy ostrego bólu w palcach rąk. Ból od uszkodzenia może iść kawałek w górę tylko w postaci nadmiernego obronnego napięcia mięśni przykręgosłupowych. Nie ma takiej opcji żeby od L5/S1 "bolał cały kręgosłup". Od ostrego uszkodzenia L5/S1 mogłyby się spinać boleśnie wszystkie mięśnie powyżej, ale bolałyby wtedy mięśnie a nie kręgosłup, i byłby duży problem z poruszaniem się w ogóle.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 7 miesiąc 5 dni temu przez użytkownik421.
The following user(s) said Thank You: bonzo
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.140 s.
Zasilane przez Forum Kunena