Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Każdy ma swój krzyż....

Każdy ma swój krzyż.... 6 miesiąc 2 tygodni temu #14641

• Aniela
  • Aniela Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
No tak, lekarze nieraz nie dowierzają, że boli, brak sił, ciążą plecy, trudno czsem znaleźć zrozumienie w otoczeniu... rezonans miałam w odcinku lędźwiowym i krzyżowym, piszą tam,np. Spłycona lordoza, cechy wrodzonej stenozy kan.kr.l4/5 odwodnienie, nieznaczne obniżenie i niewielkie okrężne uwypuklenie krążkamiędzykręgowego, niewielkie osteofity, zmiany zwyrodnieniowe w staw.międzykr. pogrub. Wiązadeł żółtych, zwężeniezachyłków(.....)l5/s1-niewielki tyłozmyk z przem. Do 4 mm, odwodnienie.(......) naczyniak 13mmm w trzonie th12, .w pol7 prawych przydatków przestrzeń płynowa., nie za bardzo wiem co to znacy, szukałam informacji, bo byłam bezczynna jak złapał atak i tak trafiłam na to forum, poczułam się od razu lepiej :-D tyle lat żyłam postrzegana jak symulant i ktoś komu się zwyczjnie czasami nie chce.....zaczęłam od budowy kręgosłupa, niby oczywiste, ale im dłużej czytałam tym bardziej nie mogłam ogarnąć, może na początku każdy tak ma? Dziękuję, że jest takie miejsce w necie:-D
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Każdy ma swój krzyż.... 6 miesiąc 2 tygodni temu #14642

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 979
  • Oklaski: 31
Dość bogaty, kolekcjonowany przez lata, zestaw startowy do leczenia kręgosłupa... Dobrze żeby to zobaczył ktoś poważny od kręgosłupów, tzn. z doświadczeniem.
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1
Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 1 tydzień temu przez użytkownik421.

Każdy ma swój krzyż.... 6 miesiąc 4 dni temu #14675

• Aniela
  • Aniela Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Nie wiem czy dobrze zaczęłam, może trzebabyło najpierw znaleźć kogoś kto ma w tym doświadczenie, ortopeda "nic szczególnego nie widzi", mam iść do neurochirurga, rehabilitować się, nie wiem czy stać mnie na to nie tylko pod względem finansowym, już na wstępie czuję się jakbym lekarzowi zawracała d... swoją nadwrażliwością.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Każdy ma swój krzyż.... 6 miesiąc 4 dni temu #14678

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
No to teraz powstaje pytanie, czy był to lekarz który zajmuje się leczeniem dolegliwości związanych z kręgosłupem i czy stwierdził na podstawie swojej wiedzy że zmiany nie są duże, czy lekarz który nie zajmuje się kręgosłupami i stąd nic nie widzi?

forum.drkregoslup.pl/forum/Opinie-o-leka...82-specjalizacji#370

Czy ten lekarz oglądał obrazy MRI z płytki CD, zrobił badania czynnościowe, wywiad, itd., czy tylko przeczytał opis?

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Każdy ma swój krzyż.... 6 miesiąc 17 godzin temu #14690

• Aniela
  • Aniela Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Dziękuję za wskazanie w forum zwięzłej opinii na temat lekarzy...no i wiem czemu przez tyle lat nie szukałam specjalisty - przy pierwszym poważnym problemie kilkanaście lat temu źle trafiłam...może poszukać po opiniach w internecie? może jako osoby dłużej zmagające się z opieką zdrowotną poradzicie coś na podstawie własnych doświadczeń?

Każdy ma swój krzyż.... 6 miesiąc 4 godzin temu #14697

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
Ja zmagam się krócej z opieką zdrowotną w sprawie kręgosłupa (od 2009r), no ale może nieco intensywniej po prostu z racji tragicznego stanu w jakim byłem.

Była lista lekarzy zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Chirurgii Kręgosłupa (PTChK) na stronie ptchk.pl , czyli w zasadzie lekarzy którzy powinni mieć szeroką wiedzę na temat schorzeń i sposobów leczenia kręgosłupa, potrafiących albo pomóc albo skierować do odpowiedniego lekarza. Niestety obecnie tamta strona nie działa. Nie wiem czy to chwilowy problem czy koniec jej działalności. Ja nią nie administruję. Tutaj jest kopia tej strony w archiwum, z 2016 roku chyba - można popatrzeć czy ktoś w okolicy nie przyjmuje. Link: web.archive.org/web/20161102135341/http://ptchk.pl/czlonkowie

Lista szpitali wymienianych na tym Forum gdzie Forumowicze uzyskali pomoc w sprawach kręgosłupa jest tutaj: forum.drkregoslup.pl/forum/Opinie-o-leka...2upa-pl?limitstart=0

Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 4 tygodni temu przez użytkownik421.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.107 s.
Zasilane przez Forum Kunena