Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przezskórna stabilizacja transpedikularna

Przezskórna stabilizacja transpedikularna 4 miesiąc 3 tygodni temu #13829

• lolo1920
  • lolo1920 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witam. Mamy tu wśród kolegów/koleżanek kogoś , kto miał do czynienia z tym zabiegiem? W sieci można wyczytać na czym ona polega, natomiast żadnych opinii nie znalazłem, a za 3 tygodnie wybieram się na wizytę do kliniki Angelius w Katowicach która stosuję międzyinnymi tą metodę leczenia (oprócz komórek macierzystych i innych).
Ostatnio zmieniany: 4 miesiąc 3 tygodni temu przez lolo1920.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421

Przezskórna stabilizacja transpedikularna 4 miesiąc 2 tygodni temu #13831

• użytkownik421
  • użytkownik421 Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Pacjent
  • Otrzymane podziękowania: 928
  • Oklaski: 30
Witaj na Forum
Trzymamy kciuki :)
Post wyświetliło ponad 50 osób, a odpowiedzi brak, więc pewnie nikt z czytających akurat tak nie miał robionej operacji albo nawet o tym nie wie.
Ile segmentów będziesz miał stabilizowanych? I dlaczego akurat wybrałeś to konkretne miejsce?
Nie jestem lekarzem -> nie udzielam porad medycznych.

2oo9.o4.o7 - uraz kręgosłupa w pracy, 2o1o - operacja: L5/S1, L4/L5, L2/L3, 2o12 - operacja L5/S1, 2o13 - usztywnienie L4/L5/S1, 2o16 - stabilizacja L2-S1

Przezskórna stabilizacja transpedikularna 4 miesiąc 2 tygodni temu #13833

• lolo1920
  • lolo1920 Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • 23
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
witaj, dzięki za odpowiedź. Jestem po discektomii na L5/S1 u Pana K. którą miałem robioną 5 lat temu i jest pogorszenie , ostatnio była tylno-boczna przepuklina z zatrzymaniem moczu (2 dni nie umiałem się wysikać aż kobitki po walce mojej kobiety postanowiły mnie zacewnikować) i uszkodzeniem nerwu w prawej nodze (zaburzenia czucia). Pan K. od lat proponuje mi DIAM ale nie jestem do tego przekonany i tak teraz postanowiłem uderzyć gdzie indziej gdzie stosują jakieś inne metody, stąd taki mój wybór :) Będzie wizytka to zobaczymy co powiedzą . Co do wątku to chyba masz racje, no ale kto wie, może akurat ktoś się znajdzie :)

Przezskórna stabilizacja transpedikularna 4 miesiąc 2 tygodni temu #13834

• wilku25
  • wilku25 Avatar
  • Wylogowany
  • Ekspert
  • Otrzymane podziękowania: 38
  • Oklaski: 4
Jak jesteś od Pana K. to współczujemy. ja miałem 1-wsza microdiscektomie w angeliusie a teraz niedawno blokade okołokorzeniową. Myslałem, że przezskórną metodą leczy się tylko kręgozmyk a przepukliny i obnizona przestrzeń mk dyskwalifikują do tego zabiegu.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.096 s.
Zasilane przez Forum Kunena