Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Implant DIAM na poziomie L5/S1

Implant DIAM na poziomie L5/S1 2 miesiąc 11 godzin temu #16402

• maniek86
  • maniek86 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Znalezienie dobrego fizioterapeuty to nie jest prosta sprawa, sam byłem u kilku. Ze Śląska nie jestem, ale wiem że tam bardzo dobrą opinią w śród osób dyskopatycnych cieszy się Marek Pośpiech, chyba z Rybnika. Moim zdaniem, lepiej żeby fizio pokazał Ci ćwiczenia i zerknął czy robisz je dobrze technicznie, niż robić je samemu z jakiejś książeczki. Jeśli wcześniej wizyta ograniczała się do masażu i przeprostów, to byli to kiepscy rehabilitanci, Ci lepsi wiadomo biorą więcej kasy, ale na tym bym nie oszczędzał.

McKenzie również mi nie pomagał i nie robię nic z tego zestawu do dziś, to samo wałek pod lordoze. Staraj się utrzymywać poprawną postawę w trakcie siedzenia, do tego potrzebne są silne mięśnie całego korpusu. Jeśli masz problem z nadwagą, to na pewno musisz się jej pozbyć, to akurat najmniejszy problem, wystarczy trzymać diete z deficytem kalorycznym i waga schodzi, potrzeba tylko trochę silnej woli i samozaparcia, które niezbędne są również w regularnych ćwiczeniach i zmianie złych nawyków, które mogą poprawić kondycje kręgosłupa, przynajmniej w moim przypadku tak to wyglądało. Powodzenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Implant DIAM na poziomie L5/S1 2 miesiąc 9 godzin temu #16403

• maniek86
  • maniek86 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Lampardd napisał:
Wszystko było dobrze do momentu gdzie po 8 godzinach w pracy przeniosłem torbę podróżną (waga 10 kg) i zaczęło mnie znowu pobolewać.
Ciężar nie wielki , w formie byłem niezłej, raczej się pilnowałem żeby nie dźwigać stąd moje zdziwienie skąd ten ból :-/.

Dzwiganie czegokolwiek po 8 h pracy siedzacej bez zadnej rozgrzewki, kiedy miesnie sa mocno pospinane to bardzo zly pomysl. Kiedys mialem podobnie, gdy kolezanka w pracy poprosila mnie o przeniesienie biurka. Jesli juz musimy to zrobic, to wazne jest aby przed podniesienien czegokolwiek mocno napiac miesnie brzucha i posladowe i podnosic na prostych plecach iniciujac ruch z bioder, jak martwy ciag.

Implant DIAM na poziomie L5/S1 1 miesiąc 3 tygodni temu #16429

• Lampardd
  • Lampardd Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
Obecnie jestem coraz bardziej świadomy swojej dolegliwości.
Ostatni porządnie się porolowałem , porozciągałem i zrobiłem zestaw ćwiczeń z dbc to nawet udało mi się 1,5 godziny pojeździć na biegówkach..
Obecnie robię 3 raz DBC i ćwiczę codziennie w domu. DO tego rolowanie double ballem oraz wałkiem i rozciąganie. Myślę, że będzie dobrze.
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 3 tygodni temu przez Lampardd.

Implant DIAM na poziomie L5/S1 1 tydzień 6 dni temu #16572

• Lampardd
  • Lampardd Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
Dzisiaj spełniło się moje największe marzenie , mianowicie poszedłem na siłownie i zrobiłem 1,5 godzinny trening z trenerem personalnym.
Myślę, że nie byłoby to możliwe gdybym wcześniej nie zrobił 3 serii DBC po 11 ćwiczeń. Również regularnie ćwiczyłem , rolowałem i rozciągałem się w domu.

Jest to dopiero początek drogi na siłowni oraz kolejny etap leczenia kręgosłupa.
Po dzisiejszym dniu jestem mega pozytywnie nastawiony. Jeszcze ponad rok temu myślałem o zabiegu , lun innych metodach medycznych.
The following user(s) said Thank You: użytkownik421, melodia
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.098 s.
Zasilane przez Forum Kunena