Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Przepuklina L5/S1 - prośba o interpretacje rezonan

Przepuklina L5/S1 - prośba o interpretacje rezonan 6 miesiąc 3 tygodni temu #15220

• maniek86
  • maniek86 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Na blondynke nigdy nie trafilem, pewnie dlatego, ze chodzilem zazwyczaj w te same dni. Niestety mi juz zostaly ostatnie zajecia z trzeciego etapu i robie przerwe od DBC. Dam znac jak dlugo utrzymal sie u mnie efekt tych cwiczen. Nawet jesli nic by sie nie pogorszylo, to planuje profilaktycznie przynajmniej raz w roku zrobic sobie jeden etap
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Przepuklina L5/S1 - prośba o interpretacje rezonan 6 miesiąc 3 tygodni temu #15221

• Lampardd
  • Lampardd Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
3 razy to sporo. Ciągle miałeś zwiększane obciążenie ? Ja jestem po 4 treningu , ostatnio mi zwiększyli obciążenie o 2 kg, ale chętnie bym zwiększył jeszcze ilość serii ;-) może zacznę przychodzić wcześniej niż na umówioną godzinę :-)
Nie wiem czy w poprzedni Czwartek nie ćwiczyliśmy razem u Pana Łukasza ;-)

Przepuklina L5/S1 - prośba o interpretacje rezonan 6 miesiąc 3 tygodni temu #15222

• maniek86
  • maniek86 Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 1
Tak, 3 etapy to dość sporo. Finalnie robi sie 3 serie po 30 powtórzen na kazdej maszynie, na poczatku troche mniej. Obciażenie mialem zwiekszane średnio co 2-3 zajecia - prowadzacy przy wiekszych ciezarach zawsze pyta pacjenta czy czuje sie on na silach - ja chcialem na poczatku zwiekszac co zajecia, ale sie nie zgadzali ;)
Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 3 tygodni temu przez maniek86.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.090 s.
Zasilane przez Forum Kunena