Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Laserowa dekompresja dysku

Laserowa dekompresja dysku 9 miesiąc 3 dni temu #13203

• Karolina
  • Karolina Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
  • Oklaski: 0
Witam, jestem po zabiegu laserowej dekompresji dysku...2,5 tyg. Po 2 tyg zaczełam dochodzić do siebie było juz coraz lepiej, 2 dni temu dostalam ból jakby miesni, jakby pieczenie, od pośladków do stóp? Czy ktos mial cos takiego czy to jakies powiklania czy tak zostanie ?Ktos miał cos podobnego ??Wczoraj mialam tez goraczke...
Ostatnio zmieniany: 9 miesiąc 3 dni temu przez Karolina.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Laserowa dekompresja dysku 9 miesiąc 3 dni temu #13205

• Marmit
  • Marmit Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • "Każdy ma swój Everest"
  • Otrzymane podziękowania: 8
  • Oklaski: 3
Ja miałem podobnie i opisywałem już to ze 2 razy na forum :
forum.drkregoslup.pl/forum/odcinek-ledzw...wa-dekompresja-dysku
forum.drkregoslup.pl/forum/Leczenie-chir...ku-lpdd?limitstart=0

w każdym bądź razie u mnie się objawilo się to 6 dni po zabiegu potwornym pieczeniem wręcz jakby ktoś mni przypalal stopy i ten stan trwal około tygodnia az prawie ustapil ,choć doglegliowsci były tak duże ze nie moglem na poczatku spac , poszedłem z tym do lekarza ktory powiedział ze to prawdopodobnie uszkodzenie termiczne bądź podraznienie korzenia nerwowego od wysokiej temperatury lasera i przepisal mi lek na bole neuropatyczne Pregabaline , natomiast jak skonsultowałem to u lekarza który mnie kwalifikowal do zabiegu i jeszcze innego który tez mi oferowal ta metode to stwierdzili ze to raczej niemożliwe bo wtedy dolegliwości już bym odczuwal w dniu zabiegu a już na pewno dzień po i bylby to stan zapalny dysku , goraczka i nie do pomylenia z zadnym innym .

Laserowa dekompresja dysku 9 miesiąc 3 dni temu #13206

• Karolina
  • Karolina Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
ehh ale czy to ustapi czy tak juz zostanie ? Dobry musi byc ten lek ale jest piatek popołudniu nie mam skad wziac recepty , pomaga on ? to bede cos myslala skad zalatwic...

Laserowa dekompresja dysku 9 miesiąc 3 dni temu #13207

• Marmit
  • Marmit Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
Mi praktycznie ustapiło te uporczywe pieczenie , a Pregabalina czesto jest zapisywana przy takich dolegliwosciach neuropatycznych jak pieczenie , palenie dziala wyciszajaco , uspokajajaco a czy ci pomoze to musialabyc pobrac zeby sie przekonac , lek jest na recepte , byc moze samo ci ustąpi .

Laserowa dekompresja dysku 8 miesiąc 3 tygodni temu #13242

• Karolina
  • Karolina Avatar
  • Wylogowany
  • Początkujący
Witam, a ile czasu jest Pan po zabiegu bo ja prawie 4 tygodnie i strasznie reaguje na zmiane pogody mam ból którego przed zabiegiem nie miałam czy to minie czy ten zabieg mi pogorszył ?;/Juz mam dosc...

Laserowa dekompresja dysku 8 miesiąc 3 tygodni temu #13245

• Marmit
  • Marmit Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
Ja miałem robiony pod koniec sierpnia 2016 w Katowicach , być może masz stan zapalny dysku na ktorym wykonywana byla dekompresja , w badaniu MRI byłoby widać albo pobrać jakiś lek o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym , widziałem wpisy w necie ze ktoś się zmagal 3 miesiące ze stanem zapalnym pozabiegowym . Skoro zabieg był w Poznaniu czyli zapewne u dr. Janickiego który tez mi to oferowal , ja bym do niego przedzwonil i skonsultowal , odbiera tel. bo osobiście dzwoniłem .
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.099 s.
Zasilane przez Forum Kunena