Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ból większy przy leżeniu

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1234

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
Spróbuję po kolei. Dzięki za porady. Żeby przy chodzeniu bolało to by było normalne, ale jak boli przy leżeniu, jak się chce odpocząć, to już jest lekko męczące.

Co do stołów, to na takich tych prywatnych rehabilitacjach jak trafiłem na masażu na stółm który miał otwór na twarz to już był luksus, i nie bolała szyja od odginania. Wielopłaszczyznowego stołu raczej jeszcze nie widziałem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1235

• massagewarsaw
  • massagewarsaw Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 18
  • Otrzymane podziękowania: 7
tak, to jest rzadko spotykane. Jesli twoi lekarze nie znalezli wyjasnienia, to proboj malo znana jeszcze w polsce czaszkowo-krzyzowa. Szukaj kogos z dlugim doswiadczeniem.

jesli chcesz zobaczyc stol wieloplaszczyznowy, regulowany wielostopniowo etc to idz do gabinetu terapii manualnej, masazystom takie cos nie jest potrzebne
kurs masaz tajski massagethai.info

Ostatnia edycja: przez massagewarsaw.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1237

• Rifle
  • Rifle Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 2

użytkownik napisał: Czy ktoś kiedyś słyszał o takim czymś, żeby plecy bardziej bolały przy leżeniu niż przy staniu ? :unsure:

Tak ja tak miałem i co gorsza to w żadnej pozycji leżącej czy to na boku czy na brzuchu czy z kolanami w górze itp. nie pomagało - ból był okropny. Pomagało mi jedynie wstanie i chodzenie, ale po 36 godzinach nieprzespanych w bólu ciężko chodzić i spać na stojąco... W moim przypadku skończyło się następnego dnia operacją w trybie pilnym - ogromna przepuklina L4/L5.

Nie chcę straszyć, ale to raczej nie wróży nic dobrego. Myślę, że powinieneś pojechać na izbę przyjęć i żeby zrobili Ci rezonans (chociaż pewnie będą się opierać bo to kosztuje). Nie ma sensu czekać, wiem po sobie, że zwiększa nam się próg bólu i jesteśmy w stanie wiele wytrzymać, ale to jest tylko oszukiwaniu organizmu i to bardzo chwilowe. Obym się mylił ...

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1246

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
Mi pomaga z kolanami w górze, tylko mrowią nogi w takiej pozycji.

Rezonans nic nowego by u mnie nie pokazał raczej, to jest stała sytuacja :unsure:

Zostanę nietoperzem.. Albo wiecznym wędrowcem.. O ile szyja się znów nie odezwie jak ostatnio, bo wtedy to ani leżeć ani stać się nie dało

massagewarsaw - dzięki ! wreszcie się trochę wyspałem, a po obudzeniu nie zerwałem się na równe nogi żeby nerwowo chodzić. nawet mi się nie bardzo chce wstawać..

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1249

• massagewarsaw
  • massagewarsaw Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy forumowicz
  • Starszy forumowicz
  • Oklaski: 18
  • Otrzymane podziękowania: 7
nogi z kolanami w gorze po jakims czasie sie przyzwyczaja do zmniejszonego przeplywu krwii w nodze, ale tez, jak sugerowalem, mozna cale nogi wyzej, na podwyzszonym materacu czy na poduszkach - chodzi o rozluznienie stawy biodrowego, zmienienie jego ulozenia
kurs masaz tajski massagethai.info

Ostatnia edycja: przez massagewarsaw.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1251

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
  • Oklaski: 30
  • Otrzymane podziękowania: 22
:) no tak,zmiana materacu nic nie daje

Ostatnia edycja: przez wojtid.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.825 s.
Zasilane przez Forum Kunena