Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Ból większy przy leżeniu

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1284

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
  • Oklaski: 30
  • Otrzymane podziękowania: 22
tak może uciskać chrząstka po dysku jakiś fragment bo przecież jądra miażdżystego nie masz jak wcisneli w środek taki czop to w taki razie nie rozumiem koncepcji dosztywnienia , wystarczy doczyścić jak uciska. Ja nie mam na całej szerokości trzonu bo nie chciało się poprzednikowi dalej czyścić i wciskać i jest ustawiony z brzegu trzonu, a tak to wygląda u mnie
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wojtid.

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1285

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
A to jak miałeś, 1 operacja bez niczego, druga z cage'm, i trzecia doczyszczenie?

U mnie to tak wygląda - inny kształt jest, mniejsza powierzchnia jak przypuszczam, chociaż na zdjęciu pod kątem wyszło że to niby jest wysokie:

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1286

• Rifle
  • Rifle Avatar
  • Wylogowany
  • Młodszy forumowicz
  • Młodszy forumowicz
  • Oklaski: 5
  • Otrzymane podziękowania: 2
Wiecie co, lekko się załamałem - 2 dni mnie nie było i po przeczytaniu postów nie wygląda to fajnie... Oboje mieliście kilka operacji, usztywnienia i mimo wszystko tyle nawrotowego bólu...

Mam do Was pytanie - czy Wy macie usztywnienia na wszystkich chorych poziomach czy tylko na wybranych? Bo słyszałem, ze jak się usztywnia segmenty to trzeba wszystkie chore.

No i jeszcze jedno pytanko-czy macie ból korzeniowy czy jak to nazwał administrator - osiowy?

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1287

• Użytkownik42
  • Użytkownik42 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Otrzymane podziękowania: 1
1. ja miałem trójwymiarowy ból we wszystkie strony, z 3 poziomów, w tym rzadko chyba spotykaną przeczulicę z niestabilności określaną przez lekarzy jako "ciekawą" - dla mnie nie była ciekawa :S administrator jeśli pisał o jakimś konkretnym rodzaju bólu, to pewnie o przypadkach mniej złożonych
2. ja nie miałem żadnego nawrotowego bólu, po każdej operacji odpadała jakaś kolejna część bólu, a jakaś zostawała. miałem nawrotową przepuklinę, ale spowodowała nawrót niedowładów, a bólu nie
3. nie ma tak że się zawsze wszystkie poziomy uszkodzone operuje, jest to raczej rzadko spotykane. chyba po wypadkach głównie, jak jest oczywiste co się rozpadło. w Polsce rzadko spotykane. operuje się te rzeczy, które powodują ból, albo te które są bardzo niepewne.
4. ja pytam pod swoim kątem - nie jest tak, że każdy ma ten sam zestaw objawów. można coś próbować porównywać, ale nie kopiuje się objawów od innych pacjentów. rodzajów/stopnia/historii uszkodzenia dysku jest tyle, że jest dość rzadkie żeby się spotkało 2 pacjentów z identycznymi objawami i nasileniem bólu. więc najlepiej szukać rozwiązania swojego problemu, a nie sugerować się innymi. dzięki temu masz szanse na lepsze wyniki niż inni
5. nie jest niczyją intencją na forum pogarszać czyjś stan. czytasz w tym konkretnym wątku wymianę doświadczeń między dwoma innymi przypadkami i to różnymi między sobą - nie możesz tego dopasowywać do siebie w 100%..
Za tą wiadomość podziękował: wojtid

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1290

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
tak jak piszesz w tej kolejności miałem zabiegi.Tak ja mam sporadyczny ( nie ciągły ból osiowy korzeniowy) jak przeholuje wtedy boli noga+krzyż i też jak szyją powyginam to na drugi dzień mnie się kręci w głowie i ręka boli po krawędzi aż do palców które drętwieją

Odp: Ból większy przy leżeniu 8 lata 8 miesiąc temu #1292

• wojtid
  • wojtid Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Moderator
  • 7
w sumie ta ostatnia to nie była doczyszczająca tylko poprawka po "prawie rzetelnym" ;) neurochirurgu który operował w maju br

Ostatnia edycja: przez wojtid.
Moderatorzy: użytkownik421
Czas generowania strony: 0.132 s.
Zasilane przez Forum Kunena